reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Ale to nie ma znaczenia :) Idziesz rano do pierwszej lepszej przychodni bądź laboratorium (zazwyczaj czynne całą dobę) i robisz prywatnie Beta HCG. Nie wiem z resztą czy betę można w ogóle robić bezpłatnie, bo choć chodziłam do gina na NFZ za betę już płacić musiałam. :tak:
 
Hej wszystkim niestety potwierdziłam test ciążowy i tym razem się nie udało. Z drugiej strony już zaczęły mi się kolejne płodne dni i nawet kupiłam testy owulacyjne które od wczoraj stosuje potwierdze czy mam owulacje. Trzymajcie za mnie kciuki bo od wczoraj się przytulam i pewnie będę aż do niedzieli hihi
 
Toxoplazmoza to nie tylko zwierzeta!!!!
poczytaj sobie watek to moze Ci sie oczy otworza dziewczyno https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/toksoplazmoza-w-ciazy-49050/
230zl przy calym zyciu to nie duzo,a pozniej czlowiek sobie w brode pluje!!!!!


ale ja te badania zrobie tylko po prostu nie w tej przychodni bo wiem, że takie badania kobieta w ciaży może zrobić za darmo a tu każą płacić, nie wiem czemu. dla mnie 230zł to bardzo dużo i jeśli jest okazja to wykonam je nie płacąc. :)
 
No niby dał się namówić ale ile musiałam na to czekać teraz widzisz już 29 lat na karku i dopiero drugie dziecko
 
reklama
Do góry