reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam. PIszę tutaj ponieważ mam problem. Piszę z konta mojej żony, ponieważ odchodze od zmysłow.
Jakieś 2 tygodnie temu kochalismy się z żona, oczywiście nie zabezpieczamy się ani tabletkami ani prezerwatywą. Odbywamy stosunek przerywany tj wychodzę z niej gdy już mam mieć wytrysk. 2 tygodnie temu podczas seksu normalnie z niej wyszedłem, lecz gdy mój penis był mokry od spermy przyłożyłem go do pochwy mojej żony. wszedł ale bardzo leciutko.
a piszę tutaj ponieważ od paru dni moja żona dziwnie się zachowuje. Ma brak apetytu nic nie może zjeść, bóle głowy, bóle pleców, biegunki, często chęć wymiotów (ale nie wymiotuje)... Boję się, że może to być ciąża, gdyż nie raz się zdarza ze przy takim dotknięciu mokrego penisa plemniki mogą się dostać do środka. Żona twierdzi że to napewno nie ciąża. Ale ja się obawiam gdyż to było by nasze pierwsze dziecko. Proszę o pomoc. Bo inaczej zwariuje.
porozmawiaj z żoną, niech zrobi test ciążowy :) objawy typowe dla ciąży ale niekoniecznie, może po prostu ma osłabiony organizm. Po teście będziecie mieć pewność
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Okres miałam 25, na samym początku dni płodnych współżyłam z moim partnerem, skończył się we mnie. Od kilku dni bolą mnie piersi. Czy możliwe ze to objaw ciąży, czy sobie wymyślam i popadam w paranoję? Wczoraj byłam u lekarza na (dawno umówionej wizycie) w zasadzie nawet gdyby doszło do zapłodnienia to i tak za wcześnie by to wykryc. Ale czy to normalne że po usg dopochwowym już drugi dzień boli mnie podbrzusze? Pomóżcie proszę:(
Ja jak starałam się z mężem o dziecko przez 2 lata to na samym początku popadłam w paranoje i każdy ból brzucha czy zatrucie pokarmowe zganiałam na ciążę. W końcu po 1,5 roku zaczęłam się przyzwyczajać do tego, że nie zachodzę w ciążę i objawów nie zauważałam żadnych, chociaż wcześniej non stop coś mi dolegało. Wszystko leży w psychice człowieka, więc jak np. bardzo chcesz żeby bolała cię głowa to tak będzie ;) oczywiście mogę się mylić, więc lepiej zrób sobie test ciążowy. Kosztuje kilka złotych a będziesz spokojniejsza.
A ja jak odpuściłam i przestałam myśleć o ciąży to od razu zaszłam ;)
 
Czy widać druga kreskę?
 

Załączniki

  • 20160921_151655.jpg
    20160921_151655.jpg
    604,1 KB · Wyświetleń: 380
wiesz co... jak wrzucilam w program graficzny i podkrecilam kontrast to moglaaabym stwierdzić,ze bladziutka kreseczka jest :) ale na pewno powtorzylabym na Twoim miejscu test za jakis tydzien :) ile juz Ci sie okres spoznia?
ja robiac tydzien po dniu, w ktorym powinnam dostac mialam bladziutka kreseczke ale ciut ciemniejsza od Twojej... ale juz kolejny tydzien pozniej bardzo wyrazna :)
odczekaj pare dni i kup test moze innej firmy ;) i pamietaj,ze na wynik czeka sie chwileczke a pare minut pozniej ( w przypadku kazdego testu moze byc inaczej, u mnie bylo to 5 min) wynik nie jest juz wiarygodny... wiec decydujace sa chyba 2-3-4 pierwsze minuty ;)
mam nadzieje,ze nastepna kreseczka wyjdzie Ci mocniejsza :) pozdrawiam
 
Okres dostałam 8.09 tylko że dzień się spóźnił. Bolał mnie brzuch ale mniej niż zwykle co mnie zaniepokoilo to fakt że na drugi dzień już wgl nie było bólu i miałam maksymalnie 2-3 dni "normalnego okresu" a później 3 dni plamienia. Zrobiłam test bo piersi bolą mnie niesamowicie oraz mam zgaga której nigdy nie miałam :p ale może faktycznie trzeba powtórzyć test za tydzień albo ewentualnie poczekać na drugi okres :p
 
wiesz co... jak wrzucilam w program graficzny i podkrecilam kontrast to moglaaabym stwierdzić,ze bladziutka kreseczka jest :) ale na pewno powtorzylabym na Twoim miejscu test za jakis tydzien :) ile juz Ci sie okres spoznia?
ja robiac tydzien po dniu, w ktorym powinnam dostac mialam bladziutka kreseczke ale ciut ciemniejsza od Twojej... ale juz kolejny tydzien pozniej bardzo wyrazna :)
odczekaj pare dni i kup test moze innej firmy ;) i pamietaj,ze na wynik czeka sie chwileczke a pare minut pozniej ( w przypadku kazdego testu moze byc inaczej, u mnie bylo to 5 min) wynik nie jest juz wiarygodny... wiec decydujace sa chyba 2-3-4 pierwsze minuty ;)
mam nadzieje,ze nastepna kreseczka wyjdzie Ci mocniejsza :) pozdrawiam
Wiesz może po jakim czasie ciaza że tak powiem wychodzi ?:) 08.08 miałam miesiaczke i wydaje mi się ze w polowie miałam owulacja bo bolał mnie jajnik:p ale dostałam okres tylko dzień później no a teraz doszła zgaga i ból piersi
 
reklama
Do góry