reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Niestety nie wiem, kiedy miałam owulację. Obstawiałam, że około końcówki drugiego tygodnia maja, bo wtedy obserwowałam płodny śluz, ale teraz się zaczynam zastanawiać, czy ciąża faktycznie może być jeszcze młodsza. Moje cykle różnią się +/- 7 dni, więc nie są regularne jak w zegarku, ale chyba w marginesie błędu.
Chyba się zdecyduję na tę betę jak znajdę chwilę czasu. Dzięki. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy i mam do was pytanie . 24 lipca dostałam @ . Dni płodne według kalendarzyk od 2 sierpnia A owulacja przypadła na 7 sierpnia. W te dni codziennie kochalismy się z chłopakiem. Od 8 dni od owulacji czuje się jakoś dziwnie, bolą mnie piersi często chodzę do łazienki, codziennie pobolewa mnie brzuch na dole , takie uczucie jakby na @ , jestem codziennie zmęczona, chłopak zauważył że moje piersi są twarde mimo przy spotkaniu to mnie one bolą. Robiłam dzisiaj test 10 dpo i negatywny wyszedł. Wcześniej miałam codziennie jakieś wzdęcia gazy , jakaś biegunka codziennie. Powiedzcie mi czy to są objawy ciąży? Chcielibyśmy mieć dziecko staramy się. Czy mimo iż dziś test wyszedł negatywny mogę się czegoś spodziewać? Bo nie chce się nakręcać, ale bardzo bym już chciała ☺☺
 
To nie masz pewności kiedy była owulacja, więc być może jeszcze na test jest po prostu za wcześnie.
Poczekaj do terminu @ i dopiero zrób test (teraz może być jeszcze ujemny).
Test wykrywa ciążę, gdy zaczyna się wydzielać hormon beta-hcg. Pojawia się on w momencie zagnieżdżenia zarodka w macicy, a ma to miejsce od 6 do 12 dni od zapłodnienia. I należy pamiętać, że owulacja nie równa się zapłodnienie (do zapłodnienia może dojść nieco później).
 
Czy czułyście jakieś objawy w pierwszym tygodniu od zapłodnienia?
Ja czułam że jestem w ciąży na 8 dni przed miesiączka. Znam swój organizm- zwiększona ilość śluzu już mnie zaalarmowała. Później wówczas manicuru- lakier który nigdy mi noenprzrszkadzal tak strasznie zaczął zmierdziec że nie mogłam wytrzymać. Test w dniu spodziewane miesiączki potwierdził tylko to co wcześniej stwierdziłam.
Jeśli znasz swój organizm- zobaczysz różnicę. W pierwszej ciąży było podobnie. Ja po prostu wiedziałam.
 
reklama
Dzięki. U mnie była zwiększona podaż śluzu, ale niestety dziś (też właśnie około 7-8 dni przed spodziewaną miesiączką) zauważyłam już plamienie, które wiadomo co zwiastuje.
No nic, i tak się nie nastawiałam na ciążę w pierwszym cyklu.
 
Do góry