reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

U mnie te wszystkie objawy się potwierdziły dlatego mam nadzieję że u Ciebie również okaże się że to ciąża:) chociaż strasznie się zmartwilam jak wykonałam pierwsze badanie beta hcg w 28dc i nic nie wykazało za to w dniu spodziewanej miesiączki A więc od 30ddc ladnie przyrasta cxego i Tobie życzę:)
Dzis straciłam nadzieje, bo wynik z rana -beta "0,1"
32 dzien cyklu ,(@ 08.marca)ciąży rzekomo brak
Zaraz po tym poprosiłam o konsultacje w przyszpitalnej poradni ginekologicznej , lekarz nic nie stwierdzil ,zero pecherzyka kazal za dwa tyg przyjsc jesli @ nadal nie bedzie , sam nie wie co jest
Albo tyci tyci albo BRAK bo beta 0,1 ???
Nadmienię ze od 5 lat mam wkldke novaT i to jest pierwszy taki przypadek
No i troszke sie naczytalam o pozamacicznej
Buuuuu
 
reklama
Kurczę nie wiem co Ci powiedzieć... A jak długie masz cykle ? Może poczekaj jeszcze dopki okres się nie pojawi zawsze jest szansa ale jeśli nie będzie i beta wciąż będzie niska to niestety ale będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i próbować dalej - A pytałaś lekarza o ta wkładkę? Może lepiej ja usunąć?
 
Kurczę nie wiem co Ci powiedzieć... A jak długie masz cykle ? Może poczekaj jeszcze dopki okres się nie pojawi zawsze jest szansa ale jeśli nie będzie i beta wciąż będzie niska to niestety ale będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i próbować dalej - A pytałaś lekarza o ta wkładkę? Może lepiej ja usunąć?
Cykle mam 28/29 a dzis juz 34 dc ,echh
Zdarzaja sie przypadki ale nie wiem co mam myslec , poczekam bo inaczej sie nie da
Do tego lekarza co poszlam raczej juz wiecej nie pojde , sam nie wiedzial czy pisac tabletki,czy nie
No i stwierdzil ze nie
 
Cykle mam 28/29 a dzis juz 34 dc ,echh
Zdarzaja sie przypadki ale nie wiem co mam myslec , poczekam bo inaczej sie nie da
Do tego lekarza co poszlam raczej juz wiecej nie pojde , sam nie wiedzial czy pisac tabletki,czy nie
No i stwierdzil ze nie
Grunt to nie załamywać sie i myslec pozytywnie choc sama wiem ze to jest trudne.. mimo wszystko wierze ze w kolejnym cyklu Ci sie uda :) mi pomoglo mierzenie temprrtatury codziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z lozka no i testy owuoacyjne clear blue ktore sa bardzo dokladne choc duzo drozsze od zwyklych ale stwierdzilam ze raz zaryzykuje i jak widac sie oolacilo :) sprobuj w kolejnym cyklu tych metod i dawaj koniecznie znac jak ida staranka ja w srode ide na pierwsze usg i bede sluchac serduszka swojego maluszka :)
 
Cześć Kochane przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale jestem tak wykończona po pracy że jak wracam do domu to jedyne na co mam siłę to szybki posiłek i lulu... pierwsze usg super kolejne usg miałam 6 Maja i wtedy tez pierwszy ras usłyszałam jak mocno bije serduszko naszej fasolki która ładnie podrosla i ma już 3,75cm :) przed nami teraz badania prenatalne bo to już 11 tc zdecydowaliśmy się że zrobimy test Pappa i Nifty żeby mieć większą pewność że wszystko jest ok trzymajcie kciuki:) A jak tam u Was? Mam nadzieję że same dobre wieści:)
 
Cześć Dzieczyny! Jestem tu nowa

Mam do Was pytanie.. Staramy się z moim narzeczonym o dziecko i ostatnio spotkało mnie dziwne doświadczenie, otóż..

29.04. miałam 1. dzień okresu, a 06.05. miałam sprawdzamą drożność jajowodów (wszystko jest ok). W 12, 13 i 14 dc kochaliśmy się z partnerem, a od 20 dc obudziłam się z przerażająco okopnym bólem jajnika z lewej strony (dodam że mam stwierdzoną endometriozę po lewej stronie), ból nie mija, ale chwilowo daje mi żyć nie odczuwając takiego bólu. Dodam że zaczęły mnie delikatnie pobolewać plecy, ale to może być moje urojenie. Czy któraś z Was też tak miała? Jutro śmigam do ginekologa, ale ciekawość mnie już zżera - tak bardzo chciałabym być w ciąży

Nigdy wcześniej nie miałam takich bóli, nawet przed zbliżającą się miesiączką.
 
reklama
Do góry