reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Podobno plemniki w super warunkach mogą przeżyć 5 dni + zagniezdzanie zarodka. Ja bym powtórzyła test, najlepiej z czułością 10 (wykrywa wczesna ciąże) albo poszła na betę-test z krwi.
 
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Podobno plemniki w super warunkach mogą przeżyć 5 dni + zagniezdzanie zarodka. Ja bym powtórzyła test, najlepiej z czułością 10 (wykrywa wczesna ciąże) albo poszła na betę-test z krwi.
 
Witajcie kobietki <3
Pytanko ważne xD
Otóż z mężem kochamy się bez zabezpieczeń niezależnie od dni płodnych czy niepłodnych więc nie będę się rozwlekać kiedy było przytulanie.
Mamy już jednego szkraba prawie 3 letniego ale chcemy drugiego bobasa .
Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni testy same negatywy.
Dość mocny ból piersi miałam od 16 sierpnia i ustał dwa dni temu a miesieczki ani widu ani słychu. Zawsze przed @ szyjkę miałam nisko dość miękka i otwarta od objawów pms, a teraz cały czas wysoko twarda i zamknieta. Nie wiem co myśleć bo testy negatywne. Wybiorę się oczywiście na betę ale jestem ciekawa czy któraś z was tak miała
 
Witajcie kobietki Pytanko ważne xD
Otóż z mężem kochamy się bez zabezpieczeń niezależnie od dni płodnych czy niepłodnych więc nie będę się rozwlekać kiedy było przytulanie.
Mamy już jednego szkraba prawie 3 letniego ale chcemy drugiego bobasa .
Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni testy same negatywy.
Dość mocny ból piersi miałam od 16 sierpnia i ustał dwa dni temu a miesieczki ani widu ani słychu. Zawsze przed @ szyjkę miałam nisko dość miękka i otwarta od objawów pms, a teraz cały czas wysoko twarda i zamknieta. Nie wiem co myśleć bo testy negatywne. Wybiorę się oczywiście na betę ale jestem ciekawa czy któraś z was tak miała
Kobieto powściągnij emocje! :)
Rozumiem, że starając się nie możemy się powstrzymać, ale sama sobie zaprzeczasz. Okres za 2 dni a później go "ani widu ani słychu".
Niestety ale w momencie kiedy zaczynasz się starać, zwracasz uwagę na rzeczy których wcześniej nie zauważyłaś. Co więcej organizm może Ci platac figle i wydłużać cykl np. o tydzień.

Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test. :) Życzę powodzenia. Ale na spokojnie ;)
 
Chodziło o to że zawsze po ustaniu pms, od razu albo jeszcze w ostatnim dniu trwania pms dostawałam miesiączkę :). Dlatego napisałam że @ ani widu ani słychu :). Moje emocje są bardzo powściągnięte, bo nie mam nie wiadomo jakiego ciśnienia. Moje pytanie dotyczyło zmian w szyjce macicy :) A w swój cykl zawsze mocno się wpatruję więc bardzo dobrze znam każda zmianę w nim zachodząca:)
 
Kochane, czy zauważyłyście żeby na ciąże przed terminem @ piersi bolały inaczej niż zwykle? Na tydzień przed terminem moje piersi stały się bardzo bolesne i wyczuwam gulki po bokach i od wewnątrz piersi. Nawet mój niemąż jest zdziwiony i od razu zauważył, że coś jest nie tak xD Wcześniej tak nie miałam. Zastanawiam się czy można jakoś odróżnić zmiany w piersiach przed @ i te po zapłodnieniu?
 
Kochane, czy zauważyłyście żeby na ciąże przed terminem @ piersi bolały inaczej niż zwykle? Na tydzień przed terminem moje piersi stały się bardzo bolesne i wyczuwam gulki po bokach i od wewnątrz piersi. Nawet mój niemąż jest zdziwiony i od razu zauważył, że coś jest nie tak xD Wcześniej tak nie miałam. Zastanawiam się czy można jakoś odróżnić zmiany w piersiach przed @ i te po zapłodnieniu?

U mnie w pierwszej ciąży nie było wogole bólu piersi a zwykle przed @ był , więc wydaje mi się ,że można zauważyć zmianę.
 
reklama
U mnie w pierwszej ciąży nie było wogole bólu piersi a zwykle przed @ był , więc wydaje mi się ,że można zauważyć zmianę.
Ja już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie nigdy piersi mnie nie bolały przed @. Zaczęły mnie lekko pobolewać w cyklu marcowym. Ale jakoś nie pamiętam by to zdarzało się później co miesiąc. W tym miesiącu zaczęły boleć ponad tydzień przed @ i są powiększone gruczoły wyczuwalne pod palcami. W niektóre dni tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć. Dziś już jest lepiej, bolą tylko przy dotykaniu. Tak czy siak jestem zdziwiona. Może w tym cyklu mam jakoś wyjątkowo duże stężenie hormonów...
 
Do góry