reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziewczyny, które testowały się kiedyś clearblue, powiedzcie mi proszę czy to co widzę na moim teście to wczesna ciąża czy tak po prostu te testy wyglądają gdy są ujemne - a tam od spodu coś się podświetla hmmm
Pasek nie jest niebieski, a ja nie mam za sobą wielu testów, więc musicie mi wybaczyć :)

Dodam tylko że na żywo ta kreseczka jest jakaś jaśniejsza niż na zdjęciu (robione zaraz po), nie wiem już co myśleć i trochę głupieje :D
Dla mnie pozytywny :)
 
reklama
Dzięki!
No właśnie trochę tak wygląda jak pozytyw, ale kolor tej kreski też mnie zastanawia

Kolejny test zrobię jutro rano lub czwartek i dam Wam znać. Dopiero w piątek wizyta u gin, więc mam nadzieję że nawet jeśli test znowu wyjdzie jakiś dziwny to przynajmniej u lekarza się czegoś dowiem
 
Dziewczyny witam,
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
 
Dziewczyny witam,
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
Kalendarzyk nie jest potwierdzeniem owulacji :) Równie dobrze mogłaś ją mieć wcześniej lub później. Trudno na tym etapie stwierdzić. Najlepiej poczekać do terminu @.
 
Tak, zrobię. Chociaz to czekanie mnie wykańcza.. Bardzo podziwiam Was dziewczyny starające się już długi czas😥
 
Dziewczyny witam,
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
Myślę że za wcześnie, poczekaj do terminu i wtedy ,jak nie przyjdzie @to beta
 
Pojawiło mi się takie coś na brzuch. A wszystkie testy negatywne najpóźniejszy był zrobiony 35 dni po stosunku ( dodam ze biorę tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie proszę.
image.jpg
 
reklama
Skoro testy wychodziły negatywnie, to myślę, że nie masz czym się przejmować. Ta linia nie jest żadnym wyznacznikiem ciąży. U jednych się pojawia w ciąży, inne kobiety jej wcale nie mają. A jeśli się pojawia, to w późniejszym etapie ciąży . Może jakieś zmiany hormonalne?
Pojawiło mi się takie coś na brzuch. A wszystkie testy negatywne najpóźniejszy był zrobiony 35 dni po stosunku ( dodam ze biorę tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie proszę. Zobacz załącznik 1154493
 
Do góry