reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dokładnie ja przez całą ciążę nie miałam tej kini więc to nic nie oznacza [emoji4]
Skoro testy wychodziły negatywnie, to myślę, że nie masz czym się przejmować. Ta linia nie jest żadnym wyznacznikiem ciąży. U jednych się pojawia w ciąży, inne kobiety jej wcale nie mają. A jeśli się pojawia, to w późniejszym etapie ciąży . Może jakieś zmiany hormonalne?
 
reklama
Jeśli testy negatywne to ciąży raczej nie ma , A jeśli @się spóźnia zawsze warto isc na bete hcg i wszystko będzie jasne [emoji4]
A ta linia nie jest wyznacznikiem ciąży ja wogole jej nie miałam, koleżanka miała, ale wyszła jej dopiero w późniejszym czasie gdzieś dopiero w 2 bądź 3 trymestrze
Pojawiło mi się takie coś na brzuch. A wszystkie testy negatywne najpóźniejszy był zrobiony 35 dni po stosunku ( dodam ze biorę tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie proszę. Zobacz załącznik 1154493
 
Co o tym myślicie? Na żywo widzę te słabą kreskę na zdjęciu nie mogę uchwycić, ale po przerobieniu cis widać... Co Wy na to?
IMG_20201030_082416.jpg
Screenshot_20201030_083720_com.android.gallery3d.jpg
 
To trzymam kciuki by ten cień zaczął ciemnieć. Powtórz test (lub kup o wiekszej czułości) z pierwszego porannego moczu. Czasem intuicja bywa niezawodna - a ty jak czujesz?
 
No właśnie inaczej niż zwykle przed @. Nigdy przed @ nie miałam bóli brzucha kłucia w jajnikach, piersi bolały mnie tydzień przed, teraz nic. Wstrzeliliśmy się idealnie w owu więc liczę że jutro coś się pojawi 😄
 
reklama
Dziewczyny czy to może być ciąża? Wszystkie testy robione po 18 a ten Pink chwilę temu. @ spóźnia się 3 dni a jutro miałam iść na wizytę usg przed invitro pierwsza....
IMG_20201102_170947.jpg
IMG_20201102_190222.jpg
 
Do góry