reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam,
czuje, że jestem w ciąży. Od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze, mam podwyższona temperature ciała, piersi są bardzo tkliwe i pojawiły się na nich mocno widoczne żyłki. Jestem też bardzo zmęczona.
Nie planowaliśmy dziecka ale założyliśmy z partnerem że jeśli się uda to fajnie, w moje dni płodne odbyliśmy pełen stosunek. Obecnie pozostało tydzień do planowej miesiączki, nie wytrzymałam i wykonałam test beta hcg: wynik 0.200 mIU/ml co wskazuje na brak ciąży. Czy mimo wszystko jeśli nie dostanę miesiączki powinnam zbadać jeszcze raz? Czy już na 100% wiadomo, że nie tym razem?
 
Witam,
czuje, że jestem w ciąży. Od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze, mam podwyższona temperature ciała, piersi są bardzo tkliwe i pojawiły się na nich mocno widoczne żyłki. Jestem też bardzo zmęczona.
Nie planowaliśmy dziecka ale założyliśmy z partnerem że jeśli się uda to fajnie, w moje dni płodne odbyliśmy pełen stosunek. Obecnie pozostało tydzień do planowej miesiączki, nie wytrzymałam i wykonałam test beta hcg: wynik 0.200 mIU/ml co wskazuje na brak ciąży. Czy mimo wszystko jeśli nie dostanę miesiączki powinnam zbadać jeszcze raz? Czy już na 100% wiadomo, że nie tym razem?
Myślę że może być jeszcze za wcześnie
 
Nic nie biorę oprócz leków na niedoczynność tarczy i na wysoką prolaktyne.
Nie wiem co za leka na prolaktyna bierzesz ,ale ja brałam bromergon i moj lekarz kazal ,jak zobaczę 2 kreski od razu odstawić, więc może zadzwoń do lekarza ,czy ten lek jest bezpieczny dla dziecka
 
Nie wiem co za leka na prolaktyna bierzesz ,ale ja brałam bromergon i moj lekarz kazal ,jak zobaczę 2 kreski od razu odstawić, więc może zadzwoń do lekarza ,czy ten lek jest bezpieczny dla dziecka
Dziękuję ja biorę dostinex i już wiem że mam odstawić bo pytałam wcześniej przy moich próbach iui. Dzięki za czujność. Czekam na wynik bety i będzie wiadomo... =D
 
Mam wynik bety 368 ale reszta tragiczna tsh 3,05, glukoza 104 insulina 11, progesteron 47,11... Czy jest źle? Dziś 34 dc
 
reklama
@Angi_33 Gratulacje! Nie jest tragicznie. Pewnie będziesz musiała zrobić cały panel tarczycowy (tsh, ft3 i ft4) i odwiedzić endokrynologa. Glukoza w ciąży na czczo powinna wynosić obecnie max 92, więc pewnie dostaniesz skierowanie do diabetologa. A wysoki progesteron zapewne oznacza, że doszło do implantacji zarodka (choć równie dobrze może świadczyć o ciąży mnogiej ;-)). A sprawdzałaś enzymy wątrobowe?
 
Do góry