reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Test robiłam wczoraj i negatywny. Jutro zamierzam zrobić kolejny i już raczej ostatni :) chyba ze krwawienie się nie pojawi. Jeśli tak będzie to wizyta u ginekologa będzie kolejna
 
reklama
Hej, dziś powinno być krwawienie i go nie ma. Do tego wczoraj przed północą dostałam biegunki i dziś jeszcze kilka razy byłam w toalecie. Mdliło mnie i nie miałam apetytu. Teraz jest już okej. Dziś tez czuje co jakiś czas kłucie lewego jajnika i całego podbrzusza jednak to nie jest ból „okresowy”
Idz na bete
 
Hej Kobietki😌 piszę w tym wątku, ale nie wiem czy to dobre miejsce. Podpowiedzcie mi proszę, bo się martwię. Powinnam dostać okres Ok 22-25grudnia. Nie dostałam go, zamiast niego od tego czasu mam brązowe plamienie na zmianę z krwistymi uplawami. Czuję się dziwnie, inaczej. Kłuje mnie podbrzusze, mam problemy jelitowe, dziwny smak metalu w buzi chce mi się spać...Pamiętam poprzednią ciąże ( niestety poroniłam w 10tc)i początki były podobne a czułam się tak praktycznie od zapłodnienia... Boje się, ponieważ nie planowaliśmy teraz z mężem starań, mam zaburzenia immunologiczne i mój lekarz ustawił nam leczenie przygotowujące i najpierw kazał się zaszczepić na Covid. Jutro chyba zrobie test nie wiem czy to nie za wcześnie?
 
Hej Kobietki😌 piszę w tym wątku, ale nie wiem czy to dobre miejsce. Podpowiedzcie mi proszę, bo się martwię. Powinnam dostać okres Ok 22-25grudnia. Nie dostałam go, zamiast niego od tego czasu mam brązowe plamienie na zmianę z krwistymi uplawami. Czuję się dziwnie, inaczej. Kłuje mnie podbrzusze, mam problemy jelitowe, dziwny smak metalu w buzi chce mi się spać...Pamiętam poprzednią ciąże ( niestety poroniłam w 10tc)i początki były podobne a czułam się tak praktycznie od zapłodnienia... Boje się, ponieważ nie planowaliśmy teraz z mężem starań, mam zaburzenia immunologiczne i mój lekarz ustawił nam leczenie przygotowujące i najpierw kazał się zaszczepić na Covid. Jutro chyba zrobie test nie wiem czy to nie za wcześnie?
Po terminie @ nie jest za wcześnie na test z moczu :)
 
To zrobie zatem....boję się bardzo, bo wtedy tez miałam takie plamienia i poroniłam... nie chce aby to się powtórzyło :( z jednej strony bardzo pragnę dziecka a z drugiej chciałabym się dobrze przygotować, ustawić lekami... a teraz po prostu martwię się co jeśli znowu powtórzy się ten koszmar...jutro zobaczę dwie kreski i co wtedy ?? :(
 
Dziewczyny, poradzcie. Mam cykl 27 dniowy. 8 dni po owu (robilam testy owulacyjne) progesteron skoczyl do 22 (miesiac wczesniej mialam 8), gdzie norma jest do 14. Temp. mi ladnie skoczyla i sie nadal utrzymuje - 37 st. Dzisiaj jest 25 dzien cyklu, 10 dni po owulacji, zrobilam z ciekawosci test. Wyszedl taki:

Jak myslicie, jest jakas szansa? Ten górny był z rana, dolny z popołudnia. Cień cienia?
IMG_20201230_164800.jpg
 
To zrobie zatem....boję się bardzo, bo wtedy tez miałam takie plamienia i poroniłam... nie chce aby to się powtórzyło :( z jednej strony bardzo pragnę dziecka a z drugiej chciałabym się dobrze przygotować, ustawić lekami... a teraz po prostu martwię się co jeśli znowu powtórzy się ten koszmar...jutro zobaczę dwie kreski i co wtedy ?? :(
To wtedy do ginekologa i najpewniej da luteinę albo duphaston na podtrzymanie w związku z plamieniami :) Możliwe, że masz za niski progesteron i stąd te plamienia.
 
reklama
Dziewczyny, poradzcie. Mam cykl 27 dniowy. 8 dni po owu (robilam testy owulacyjne) progesteron skoczyl do 22 (miesiac wczesniej mialam 8), gdzie norma jest do 14. Temp. mi ladnie skoczyla i sie nadal utrzymuje - 37 st. Dzisiaj jest 25 dzien cyklu, 10 dni po owulacji, zrobilam z ciekawosci test. Wyszedl taki:

Jak myslicie, jest jakas szansa? Ten górny był z rana, dolny z popołudnia. Cień cienia?Zobacz załącznik 1220969
Ja bym powtórzyła rano i potem po 2 dniach żeby mieć pewność, ale na tym dolnym widzę jasną kreskę :) 10 DPO to bardzo wcześnie na test i kreska może być taka jasna, ale powinna już ciemnieć tak co 2 dni.
 
Do góry