reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Można je porównać do apapu? 😀
Proszę Kochana. Nawet trochę krótsze niż Apap, ale trochę grubsze. Musisz dwie połknąć, ale możesz jedną rano a druga wieczorem albo razem, ale najpierw jedną a potem drugą. Jak chcesz. 😊
 

Załączniki

  • IMG_20210102_212150.jpg
    IMG_20210102_212150.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
Dziękuje, popytam w aptece może będzie coś o bardzo podobnym składzie ☺️ jeśli nie to wezmę te..w końcu dla dziecka wszystko
 
Dziękuje, popytam w aptece może będzie coś o bardzo podobnym składzie ☺️ jeśli nie to wezmę te..w końcu dla dziecka wszystko
W aptece rzadko panie dokładnie sklady znają, a jeszcze rzadziej wytyczne... Niestety taka prawda. Wcisną Ci to, co ma w nazwie, że to na starania albo że na ciążę. I pewnie nie tanie. :) Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z aptekami.
Poczytaj sobie posty Pana Tabletki na temat wytycznych oraz jego analizę suplementów.
Mniejsze tabletki będą mieć preparaty bez DHA - bo to olej DHA jest największy objętościowo. Możesz wybrać takie bez DHA i dokupić sobie np. tran dobry do picia. :)
 
A jeszcze może to głupie pytanie..ale czy te tabletki mamadha premium plus są duże? Niestety mam problem z połykaniem większych tabletek, czy dam radę? 😀😀
Moim zdaniem są przeciętnej wielkości, ale osoba która ma problem z połykaniem takich tabletek może odczuwać dyskomfort zwłaszcza ze porcja = dwie tabletki
 
Jeśli tabletki są w miare „śliskie” to dam radę połknąć :) a czy można je przyjmować jedna rano przy śniadaniu, a drugą do kolacji?
 
Jeśli tabletki są w miare „śliskie” to dam radę połknąć :) a czy można je przyjmować jedna rano przy śniadaniu, a drugą do kolacji?
Myślę, że na pewno. Nie zaleca się na pusty żołądek, z tego co pamiętam, przez olej. Olej na pusty żołądek zawsze może zemdlić. :) Ale przy śniadaniu już jak najbardziej.
 
reklama
Powtórzyłam dzisiaj betę po czterech dniach. 31.12 wynosiła 53,
4.01 wynosi 417, progesteron 34

Sprawdzałam, że to w normie (4 tydzień 2 dzień- wg testów 20 dzień po owulacji). Jest ok? Bo procentowo to wychodzi około 180% co dwa dni 🤯😲
 
Do góry