reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
 
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
A kiedy masz mieć @ ?
 
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
Może być wczesna ciąża, ale może też być jakieś zapalenie pęcherza 🤷‍♀️
 
reklama
Hej. Odstawiłam tabletki anty. Od soboty 9.01 już nie biore. Wtedy tez dostałam krwawienia z odstawienia które trwa do dziś (13.01). Jednak dziś doszły bóle podbrzusza, najczęściej lewy jajnik lub po środku. Nie mam apetytu i ciagle chodzę zmęczona. Czy to skutki uboczne odstawienia anty? Miala ktoras z Was podobnie?
 
Do góry