reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czesc dziewczyny, moze ktoras miala tez taki problem i mi podpowie:)
otoz ostatnia @ mialam 2.04 lecz byla skapa i trwala rowny tydzien, nic mnie nie bolalo, bez skrzepow.. totalne przeciwienstwo moich normalnych @.. teraz przypada mi owulacja i strasznie boli mnie brzuch i przed chwila zauwazylam delikatne krwawienie.. czy to moze byc ciaza?:/
Raczej krwawienie owulacyjne , niektóre kobiety tak mają, że pojawiają pojawiają niteczki krwi
 
reklama
Hej dziewczyny ostania @ byla 12 marca mój cykl waha się miedzy 36-38 dni, 5 kwietnia miałam przytulanki z mężem prawdobopodnie w okolicy owulacji. Testy z bety hcg robiłam 15 kwietnia i 22 kwietnia oba były ujemne. Myślicie ze sobie darować czy spróbować jeszcze raz. @ brak a czuje się cały czas jakbym była przed okresem.
 
hej Wam Dziewczyny.. mam "maly" problemik otoz dokladnie 19 dni temu,kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia,byl to moj dzien plodny-13 i 14 dzien cyklu. poszlismy na calosc,tzn on sam zadecydowal o tym-wiem,ze w tym momencie byl egoista,ale stalo sie! za kilka dni powinnam dostac okres. juz kilka dni po stosunku zaczely bolec mnie piersi,zrobily sie maksymalnie okragle od kilku dni odczuwam bole szczegolnie lewego jajnika-lekkie ale wyczuwalne! moj mocz jest ciemniejszy,mam czasami lekka zgage..zmeczenie rozniez,ale to moze byc spowodowane praca i studiami!dodam ,ze mam 21 lat..moj partner,zapewnia mnie,ze nie bede w ciazy i wymysla jakies durne wymigajace zdania na ten temat. poklocilismy sie o to,ale mniejsza o niego!! zastanawia mnie fakt,czy faktycznie moge spodziewac sie dzidziusia!!!! w razie czego nie bylboby dziecko planowane,ale poczete w milosci!!! i jak sobie pomysle,to ze szczescia az plakac mi sie chce!!! chcialabym byc mama... ;D
Jeżeli się nie zabezpieczasz, możesz być w ciąży jak najbardziej.
 
Hej dziewczyny, może któraś tak miała i mize mnie trochę uspokoić, pierwsza ciąże poroniłam kilka lat temu i do tej pory bylam na anty ale od maja odstawiłam i zaczęliśmy starania przez ostatnie dwa miesiące mialam plamienia kilka dni przed okresem w tym miesiącu nic prócz dwa tyg przed @ bolały mnie piersi ale bol ustąpił ale już dwa razy tak jakbym dostała zapalenia pęcherza @ powinnam dostac jutro ale zazwyczaj przychodził dzień przed więc zrobilam test wyszły dwie kreski! Ale przy pierwszej ciazy jak przestaly mnie bolec piersi to ciaza przestała się rozwijać i teraz boje się że może być tak samo czy któraś miała podobnie i mimo wszystko z Ciąża bylo wszystko wporzadku?
 
Hej Dziewczyny 😊
Co może oznaczać ból prawego jajnika? Ból promieniuje do pachwiny. Jestem w 21dc. Cykle nieregularne 29-37 dni.
Pozdrawiam 🙂
 
reklama
Do góry