reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Patrycja niech bolala bola :D ja wiem swoje daj znac od razu w niedziele jak tylko zrobisz ja od razu po zajeciach zagladam i ciesze sie razem z Toba:)wiesz chyba bedzie trzeba zainwestowac w te testy owulacyjne;)

hm..dawno nie bylo nowej fasolki wiec akurat;)
 
reklama
Inez oby byl :) Trzymam kciukasy za was wszytskie dzieewczynki zeby jednak te fasolki byly:) Bo tp cudowne uczucie :) Poprostu bajkowo :) Mnie rozpiera radosc, chodz jestem bardzo mloda i nie planowalam ciazy, ale jak juz jest to trzeba sie cieszyc, i wierzyc ze z moim P damy rade:) Wazne ze oboje bardzo sie kochany i ze jestesmy szczesliwi z dziecka :)
 
dobrze ze macie takie pozytywne podejscie z Twoim "P" do tego wszystkiego:) ja tez naleze do tych mlodszych,maluszka nie planuje ,ale jesli teraz by sie okazalo ze jestem, szczerze?-ucieszyła bym sie .. dziecko to cud, wielkie szczescie . wiem ze bylo by Ciezko ale dala bym rade :)wlasciwie-my dali bysmy rade:)wiecie jak milo bylo patrzec na mojego ojca, jak dowiedzial sie ze bedzie po raz kolejny dziadkiem <siostry fasolka > radosc go rozpierala, to jest nie do opisania:):):):)nowe zycie=szczescie. instynkt macierzynski sie we mnie budzi -mozecie sie smiac ale naprawde , kocham tak dzieciaczki..bardzo bym chciala miec swoje ,wiem ze jeszcze jest na to czas .wiec jesli bedzie to super , jesli nie . to kiedys ..:)znam kobiety w wieku 28-30 i nie wyobrazaja sobie :siebie: w roli matki. ehh ale sie rozpisalam .

marc-kochana co tam sie u Ciebie dzieje ?? odezwij sie szybciutko i pisz co tam....
dziewczynki ? jak tam ..??
 
Inez90 ja tez nie planowalam ciazy, i nie sadzilam ze bede tak wczesnie miala fasolke w brzuchu, ale jak juz jest no to bardzo sie cieszymy. Ja zawsze uwielbialam dzieci, i kazdy mi mowil ze mam bardzo dobre podejscie do nich. Dzieci tez chyba mnie lubia, bo do mnie poprostu lgna, nawet te nieznajome :) Czasami ich rodzice sie dziwia ze ich dzieci sa z reguly wstydliwe a do mnie ida na rece i wogole :) Wiec mysle ze bedzie dobrze :p
 
Hey dziewczynki:-):-):-):-):-)
Mam dla Was wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj zrobiłam test i to o 18:10 i wyszły mi dwie wyraźne krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:
Mój mąż o mało nie oszalał ze szczęścia!!!!
We wtorek mam ginek to powinno już być widoczne maleństwo!!!!!

buźka. odezwę się niedługo.
 
Hej, witam wszystkich:)) Otóż jestem w trakcie starania o drugiego dzidziusia, pierwszą ciążę niestety straciłam w 10tc. Ale nie ma co się poddawać i trzeba próbować dalej. Jest to nasze pierwsze staranko po poronieniu. Używaliśmy testów owulacyjnych by określić płodne dni i teraz czekamy na rezult:)) Nieststy rozregulowały mi się ostatnio cykle, więc @ powinnam dostać chyba w przyszłym tygodniu (oby nie). Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te które czekają tak jak ja na dwie kreseczki:))
 
reklama
iwka_marchewka OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I DLA MĘŻA !!! :)
ja ciągle się zastanawiam jak to jest zobaczyć te dwie krechy...:rofl2:czy można wiedzieć kiedy zrobiłaś teścik ? tzn. ile dni po spodziewanej @ ? :)



Jeżynka witaj ;-) życze powodzenia i trzymam kciuki :-)
 
Do góry