reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja pierwszą ciążę od samego początku przechodziłam wzorowo, żadnych mdłości, bóli kompletnie nic... Natomiast druga to już zupełnie inna bajka :( Zaczęło się od tego,że choc czułam że jestem w ciąży to testy uparcie pokazywały co innego. Dopiero za czwartym podejściem pojawiły sie upragnione dwie krechy :) Potem było jeszcze gorzej... Ale reasumując każda ciąża może być zupełnie inna!
 
reklama
Witam,

Planujęmy drugą ciążę, czy objawy są takie same jak w pierwszej.:-)
Przy pierwszej ciąży strasznie bolały mnie piersi, ciągle spałam.

Teraz też mnie bolą piersi, ale mniej czasami mam odruchy wymiotne.
Robiłam test, ale chyba troszkę za szybko bo wyszedł negatywny:no:, dzisiaj idę po drugi i jutro się okaże.

Napiszcie coś:))
 
Ja Ci z doświadczenia napisze tak: Każda ciąża, kazdy poród i kazde dziecko jest inne:-)
Drugiej ciazy to wogole nie zauwazylam bralam zastrzyk i potem tabsy i zaszlam, dowiedzialam sie jak dzidzia juz kopala ;P:) ponad pół ciazy przegapilismy :tak: zero objawów.
Zycze powodzenia w zafasolkowaniu!
 
mam pytanko, okres mi się spóźnia, ale niedawno byłam na urlopie w egipcie, więc nie brałam tego za nic znaczącego, jednak 2 dni temu pojawił się ból w okolicach lewego jajnika, zaczął podczas wysiłku fizycznego (jazdy na rowerze) i cały czas czuje takie kłucie, dodatkowo ostatnio zdarza mi się wstawć w nocy siusiu, czego wcześniej nie robiłam, dzisiaj od rana mam zawroty głowy, prawie cały czas mam wrażenie, że mi się kręci, już jakieś 3-4 godziny, teraz jest trochę lepiej, gorzej było rano. Czy to może być ciąża, czy raczej przemęczenie, a brak miesiaczki raczej jest spowodowany zmianą klimatu? czy powinnam robić sobie test, czy może poczekać jeszcze kilka dni i czy po terminie miesiączki test trzeba robić rano, czy można o każdej porze? wiem, że to może wydawać się głupie, ale niedawno byłam u wróżki i mi powiedziała, że mam problemu hormonalne (a raczej tak jest bo od roku staram się zajść w ciąże, 2 razy test nawet pokazał mi 2 kreski, ale przed terminem miesiączki, niestety miesiączka przchodziła) i wróżka powiedziała mi, żebym w ciągu najbliższego roku w ciąże nie zachodziła, bo będą problemy z jej donoszeniem przez te hormony:(
 
dagula79 jak dla mnie są objawy ciążowe ale wiadomo że każdy ma inny organizm i dopóki nie potwierdzi się tego to nic pewnego. Zmiana klimatu też może to być ale wydaje mi się że jeśli minęło już parę dni od powrotu to wszystko powinno już wrócić do normy i okres powinien się pojawić. Test najlepiej zrobić rano ale jak jesteś po terminie miesiączki to i tak powinien już pokazać poprawny wynik. Powodzenia.
 
Witam dziewczyny, w tej części jestem nowa. Tak czytam o tych objawach, bo od półtorej roku staramy się o maleństwo, jak się okazało M ma za małą ilość żołnierzy i lekarz nam zaproponował inseminację. W tej chwili jestem już po 2 i oczekuję na wynik- co jest najgorszym etapem ze wszystkiego :-(. Strasznie boję się rozczarowania i chyba na siłe próbuję doszukać jakiś obajwów. Dzisiaj jest 5 dzień po IUI i jedyne co tempka utrzymuje się ciągle minimum 37 stopni- innym razem bardziej skakała (w dół) nie wiem czy leki stymulujące nie mają wpływu na nią. Np kawa mi nadal smakuje.....
 
byłam dzisiaj u lekarza, zrobila mi usg i widziałam mała kropeczkę, lekarka mi pogratulowała ciąży:) jako, że byłam w szoku, to nawet o nic nie zapytałam, lekarka powiedziała tylko, że wszystko jest ok i przepisała mi luteinę
 
byłam dzisiaj u lekarza, zrobila mi usg i widziałam mała kropeczkę, lekarka mi pogratulowała ciąży:) jako, że byłam w szoku, to nawet o nic nie zapytałam, lekarka powiedziała tylko, że wszystko jest ok i przepisała mi luteinę
Tylko pogratulować! :-)
p.s. do wróżek nie chodź za często, nie o to chodzi że mówią nieprawdę, ale ich słowa mogą mieć zbyt duży wpływ na ludzką podświadomość.
 
reklama
Do góry