reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Plamienie i bolesny brzuch w owulacje lub przed nią

Dołączył(a)
21 Maj 2019
Postów
10
Czy to możliwe że moja dziewczyna jest w ciąży jeśli podczas lub przed owulacją bolał ją mocno brzuch, pojawiła się krew ze skrzepami a teraz ta krew lub jej śluz jest taki brązowy? Nowy cykl zaczął się 5 maja. Takie plamienie trwa już drugi dzień a brzuch mojej dziewczyny nie boli tak jak dzień temu czyli (19 maja). Podejrzewam że to pęknięcie pęcherzyka graffa lecz nie miała nigdy tak wcześniej, dlatego się martwię. Jest to pierwszy lub drugi raz kiedy coś takiego jej się dzieje. Pierwszy raz przypomina sobie że miała pół roku temu, ale nie aż tak. Dodatkowo miała ochote wymiotować, ale to pewnir ze stresu i nerwów że o tym myślimy.
Co do stosunku: doszło do ocierania 14 maja z wprowadzeniem członka na chwilę bez wytrysku w pochwie tylko na brzuchu.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja zawsze mam bolesne owulacje a potem okropnie bolesny okres, męczę się niemal co miesiąc, po ciąży nic się nie zmieniło i jak bolało tak boli. Z tym, że teraz trafiłam na tabletki vemonis femi, które rzeczywiście mi pomagają i szybko dają ulgę , także teraz już jest na prawdę dobrze, i okres mnie już nie przeraża. Bo na prawdę wcześniej pierwszy dzień okresu był najgorszy, leżałam tylko i beczeć mi się chciało.
Nie do końca rozumiem to co napisałeś , ale skoro był okres to raczej ciąży nie ma , mnie czasem przy owulacji też bolał brzuch i wcale nie było ciąży ,ale jeśli macie wątpliwości to może test ciążowy?
 
Nie do końca rozumiem to co napisałeś , ale skoro był okres to raczej ciąży nie ma , mnie czasem przy owulacji też bolał brzuch i wcale nie było ciąży ,ale jeśli macie wątpliwości to może test ciążowy?
Już tłumaczę, z góry dziękuję za odpowiedź. Miesiączka wystąpiła 5 maja a stosunek uprawialiśmy 14 maja. 19 maja moją dziewczynę zaczął boleć brzuch oraz źle się czuła. Zauważyła później skrzepy krwi oraz trochę krwi. Dużo czytaliśmy o bólu okołoowulacyjnym lub o owulacji. Przed tą miesiączką nie przypominamy sobie sytuacji by miała zajść w ciążę ponieważ dochodziło do pieszczot. Owulacja wypadała może na 19-20-21. Co do implementacji zarodka / plamienia powinno wystąpić około 27/26 ponieważ okresu powinna dostać tak 2/3 czerwca licząc przeciętnie 28 dniowy cykl. Ma nieregularne miesiączki.
Martwimy się czy to może być zagnieżdżenie lub implementacja przed owulacją lub w owulację. Podejrzewam też pęcherzyk graffa.
Czy to możliwe by zaszła w ciążę 14 maja a 19 pojawiły się już objawy? Przed lub W owulację ponieważ ma nieregularne.
Pozdrawiam ;)
 
Skoro stosunek byl 14 maja 19 maja pojawilo sie krwawienie plamienie byc moze implantacyjne byc moze poowulacyjne nie wiadomo to jutro mozna zrobic badanie bhcg z krwi bo powinno juz wykryc stezenie twgo hormonu jesli faktycznie plamienie krwawienie to byla implantacja. Jeśli dziewczyna ma nieregularne cykle to niewiadomo kiedy ma /miala owulacje moze to teraz? A na przyszlosc proponuje isc do lekarza po tabletki i nie bedzie problemu i stresu.
 
Już tłumaczę, z góry dziękuję za odpowiedź. Miesiączka wystąpiła 5 maja a stosunek uprawialiśmy 14 maja. 19 maja moją dziewczynę zaczął boleć brzuch oraz źle się czuła. Zauważyła później skrzepy krwi oraz trochę krwi. Dużo czytaliśmy o bólu okołoowulacyjnym lub o owulacji. Przed tą miesiączką nie przypominamy sobie sytuacji by miała zajść w ciążę ponieważ dochodziło do pieszczot. Owulacja wypadała może na 19-20-21. Co do implementacji zarodka / plamienia powinno wystąpić około 27/26 ponieważ okresu powinna dostać tak 2/3 czerwca licząc przeciętnie 28 dniowy cykl. Ma nieregularne miesiączki.
Martwimy się czy to może być zagnieżdżenie lub implementacja przed owulacją lub w owulację. Podejrzewam też pęcherzyk graffa.
Czy to możliwe by zaszła w ciążę 14 maja a 19 pojawiły się już objawy? Przed lub W owulację ponieważ ma nieregularne.
Pozdrawiam ;)
Proponuję iść do ginekologa, po co czekać i troić sobie w głowie. Najlepiej zrobić beta hcg.
 
Skoro stosunek byl 14 maja 19 maja pojawilo sie krwawienie plamienie byc moze implantacyjne byc moze poowulacyjne nie wiadomo to jutro mozna zrobic badanie bhcg z krwi bo powinno juz wykryc stezenie twgo hormonu jesli faktycznie plamienie krwawienie to byla implantacja. Jeśli dziewczyna ma nieregularne cykle to niewiadomo kiedy ma /miala owulacje moze to teraz? A na przyszlosc proponuje isc do lekarza po tabletki i nie bedzie problemu i stresu.
Dziś jest 21 maja i brzuch dalej trochę ją pobolewał lecz krwi już nie było. Skrzepy były 19 oraz troche brązowego nalotu/śluzu. 20 maja też było trochę krwi i brązowy śluz. Impementacja zarodka/plamienie implementacyjne nie powinno być chyba bolesne 3 dni, nie powinny występować skrzepy oraz nie wiem czy powinna trwać 3 dni.
To może być ból okołoowulacyjny/owulacja i pęknięcie pęcherzyka lub aż tak szybka implementacja?
 
reklama
Dziś jest 21 maja i brzuch dalej trochę ją pobolewał lecz krwi już nie było. Skrzepy były 19 oraz troche brązowego nalotu/śluzu. 20 maja też było trochę krwi i brązowy śluz. Impementacja zarodka/plamienie implementacyjne nie powinno być chyba bolesne 3 dni, nie powinny występować skrzepy oraz nie wiem czy powinna trwać 3 dni.
To może być ból okołoowulacyjny/owulacja i pęknięcie pęcherzyka lub aż tak szybka implementacja?
Moze byc implantacja moja byla bolesna jak diabli i myślałam ze okres wcześniej dostalam bo tez krwawilam i bylo to prawie tydzień przed planowana miesiaczka
 
reklama
Dziś jest 21 maja i brzuch dalej trochę ją pobolewał lecz krwi już nie było. Skrzepy były 19 oraz troche brązowego nalotu/śluzu. 20 maja też było trochę krwi i brązowy śluz. Impementacja zarodka/plamienie implementacyjne nie powinno być chyba bolesne 3 dni, nie powinny występować skrzepy oraz nie wiem czy powinna trwać 3 dni.
To może być ból okołoowulacyjny/owulacja i pęknięcie pęcherzyka lub aż tak szybka implementacja?
Dlaczego czekacie , a wizyta u lekarza ??
 
Do góry