reklama

czy to ciąża? pocieszcie:/ tak bardzo chce być w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aga19882, 1 Kwiecień 2016.

Nulini
Najlepsza odpowiedź Nulini, 1 Kwiecień 2016
Szansa na ciążę jest zawsze, bo CUDA się zdarzają, ale na forum nikt Ci nie wywróży, czy to ciąża czy nie. Zrób test z krwi. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. aga19882

aga19882 Początkująca w BB

W 2015 roku w styczniu urodziłam syna przez cc. Jako antykoncepcje brałam zastrzyk depaprovera, w sumie miałam je 4. Ostatni początek listopada 2015. Licząc 12 tyg przestal działać początek stycznia 2016. Chcemy 2 dziecko :) niestety nie dostałam jeszcze miesiączki po zastrzyku . Byłam u gina poczatek marca i robił usg . Powiedzial, że zbiera się coś na miesiączkę. Brzuch na okres boli mnie już miesiąc. Lekarz kazał próbować bo może zaciaże a okresu w ogóle nie dostane. Wspolzylismy z mężem 23 marca. Od 3 dni nasilił się ból menstruacyjny, czasem kręci mi się w głowie, okropnie bolą mnie piersi. I co dziwne jak nacisne pojawia się kropla mleka z piersi. Robiłam test ale neg. Był. Chyba za predko. Jak myślicie jest szansa na ciążę?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13881743 by Nulini, 1 Kwiecień 2016
  3. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Głosów: 2
    Szansa na ciążę jest zawsze, bo CUDA się zdarzają, ale na forum nikt Ci nie wywróży, czy to ciąża czy nie.
    Zrób test z krwi.

Nulini, 1 Kwiecień 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Po odstawieniu antykoncepcji możesz nie mieć też owulacji, dlatego cykl trwa tak długo, Ty źle się czujesz itp.
    Zrób test z krwi, jeżeli wyjdzie negatywnie to udaj się do ginekologa, może trzeba wywołać miesiączkę.
    Życzę oby jednak bhcg było dodatnie :)

Poleć forum