reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża? pocieszcie:/ tak bardzo chce być w ciąży

Dołączył(a)
1 Kwiecień 2016
Postów
1
W 2015 roku w styczniu urodziłam syna przez cc. Jako antykoncepcje brałam zastrzyk depaprovera, w sumie miałam je 4. Ostatni początek listopada 2015. Licząc 12 tyg przestal działać początek stycznia 2016. Chcemy 2 dziecko :) niestety nie dostałam jeszcze miesiączki po zastrzyku . Byłam u gina poczatek marca i robił usg . Powiedzial, że zbiera się coś na miesiączkę. Brzuch na okres boli mnie już miesiąc. Lekarz kazał próbować bo może zaciaże a okresu w ogóle nie dostane. Wspolzylismy z mężem 23 marca. Od 3 dni nasilił się ból menstruacyjny, czasem kręci mi się w głowie, okropnie bolą mnie piersi. I co dziwne jak nacisne pojawia się kropla mleka z piersi. Robiłam test ale neg. Był. Chyba za predko. Jak myślicie jest szansa na ciążę?
 
reklama
Rozwiązanie
Po odstawieniu antykoncepcji możesz nie mieć też owulacji, dlatego cykl trwa tak długo, Ty źle się czujesz itp.
Zrób test z krwi, jeżeli wyjdzie negatywnie to udaj się do ginekologa, może trzeba wywołać miesiączkę.
Życzę oby jednak bhcg było dodatnie :)
Po odstawieniu antykoncepcji możesz nie mieć też owulacji, dlatego cykl trwa tak długo, Ty źle się czujesz itp.
Zrób test z krwi, jeżeli wyjdzie negatywnie to udaj się do ginekologa, może trzeba wywołać miesiączkę.
Życzę oby jednak bhcg było dodatnie :)
 
Rozwiązanie
Do góry