reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Pomocy!!!

u mnie 2 dni po planowanej miesiączce beta z krwi była ujemna, po 2 tyg dalej brak krwawienia, test z moczu ujemny, po 3 tyg z moczu ujemny, po 3,5 tyg opóźnienia okresu, wyszła lekka kreska, na następny dzień znowu lekka kreska, później brak, poszłam na bete, już było 360, a dopiero po 4 dniach od bety ciemna kreska z moczu. cykle miałam 35 dni, wg miesiączki termin wypada na 20.10, a wg usg robionego 3 tyg temu byłam wtedy w 7. tygodniu ciąży. u mnie okresy zawsze były regularne, owu musiałam mieć tydzień przed miesiączką, w dniu w którym robiłam pierwsza betę, ujemna, musiało dojść do implantacji, a z moczu nie wychodziło długi czas, mimo, że kupowałam te testy od 10... i też chodziłam wkurzona, bo walić to, że nie zaszłam, tylko czemu okresu nie ma i diagnostyka wszystkich hormonów to tak długo i będzie problem, bo przecież hormony powinno się robić w danym dniu cyklu, chociaż ja po 2 tyg od planowanej miesiączki czułam już mdlosci, senność, wzdęcia, zaparcia itd. a testy dalej ujemne. po temperaturze mówiłam swojemu, że muszę być w ciąży, bo jak zawsze miałam 36,3, tak wtedy już miałam 36,7-36,9. i się okazało, że się nie myliłam! także daj sobie czas jeszcze, za kilka dni zrób bete, może będzie jak u mnie!
 
reklama
6 dni spóźnienia to kreska powinna być już gruba. Jeżeli każdy test wygląda tak samo to nie wiem czy to idzie w dobrym kierunku. Jeżeli odwolalas wizytę to zrób w między czasie betę. Ona rozwieje wszelkie wątpliwości.
no niekoniecznie. dałam niżej post jak było u mnie. dopiero po 3 tyg ponad zaczęły wychodzić z moczu
 
i się martwiłam, że skoro beta jest dodatnia, a testy ledwo ledwo wychodzą, to pewnie pozamaciczna itd, że coś jest nie tak z fasolą. a się okazało, że beta pięknie przyrasta i jak zrobiłam z moczu wieczornego po kilku dniach od pierwszego ledwo dodatniego testu z moczu, już na wieczornym była piękna krecha
 
tak. Najlepiej zrób tak, żeby jednego dnia zrobić badania z krwi i potem jak beta będzie pozytywna po 48h znowu zrobić badania z krwi. Wtedy sprawdzisz czy przyrost jest prawidłowy
Nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test. Dzisiejsze zdjęcie. Według testu wykrywa stężenie hormonu od 25.
 

Załączniki

  • IMG_20230420_194838.jpg
    IMG_20230420_194838.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 154
reklama
Do góry