reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? pomóżcie :)

Za takie odpowiedzi dziekuje bardzo. Moze dla Was to idiotyczne pytanie ale z mezem staramy sie o dziecko od 10 miesiecy i dla nas nie jest to temat do zartow i jezeli macie tak odpowiadac to lepiej wcale sie nie udzielac . Zakladajac wątek chcialam dowiedziec sie czy ktos mial podobne objawy ciazy a nie czytac takie odpowiedzi. POZDRAWIAM...
Dlaczego się złościsz, pierwsza dziewczyna powiedziała ci, żebyś zrobiła betę hcg i wtedy będziesz wiedziała. Kazdy ma inne objawy, czasami nie ma ich wcale.
 
reklama
Edit13435 mnie jakkolwiek by to nie zabrzmiało praktycznie od dnia prawdopodobnego zapłodnienia bardzo bolały piers ☺. Ale pomimo twoich nerwów i stresu faktycznie tylko beta hcg ci prawdę powie, bo z racji tego że bardzo chcesz organizm może cię wkręcić.
 
Skoro dni płodne miałaś w poprzednim tygodniu, to na wszelkie objawy jest po prostu za wcześnie. Jak się ktoś długo stara o dziecko różne rzeczy sobie potrafi wkręcać i każde najmniejsze odchylenie od normy traktować jako objaw ciąży. Poczekaj jeszcze tydzień i w terminie spodziewanej @ zrób test. Albo jeszcze lepiej betę, będzie pewniejsza. A uwierz mi, że wiem co piszę, bo starałam się półtora roku o drugie dziecko i cykle miałam też max 35 dni
 
Zadzwon do wrozbity Macieja.. Glupie pytanie.. glupia odpowiedz. Ludzie zasmiecacie forum takimi pytaniami.. nikt tu nie wrozy z fusow..

 
No dobra, ja miałam takie objawy w ciąży, a więc Ty też JESTEŚ W CIĄŻY!
A jeśli się okaże, że nie jesteś, to co, będziesz mnie obwiniać, że dałam Ci złudną nadzieję?
Kobieto, jesteś dorosła (jak mniemam), więc powinnaś też być rozsądna i wiedzieć, że na takie pytania zwyczajnie NIE MA ODPOWIEDZI, a już na pewno nie w internecie.
Chcesz wiedzieć - idź zrób test z krwi.
Jesteś masochistką i chcesz się męczyć w niepewności - czekaj do przyszłego tygodnia i zrób test sikany.
 
Do góry