reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża pozamaciczna czy poronienie??

Dołączył(a)
12 Luty 2024
Postów
7
Od 7-9 lutego miałam lekkie jasne plamienia, testy ciążowe pozytywne, beta przyrosła po 24h z 14,7 na 28,5, jednak tego dnia dostałam bardzo obfitego krwawienia i pojechałam do lekarza, który obstawiał poronienie biochemiczne. Jednak po 72h beta znowu przyrosła na 98,8, brałam w tym czasie duphaston 3x1. Beta przyrosła do 326,8. Miałam bóle po prawej stronie brzucha i kłucie prawego jajnika. Bolało mnie też prawe ramie a czytałam, że to objaw cp. Dzisiaj zrobiłam bete- spadła na 202. Cały czas w trakcie brania duphastonu miałam lekkie plamienia. Progesteron podniósł się z 8,5 na 12,5. Jeśli byłoby to poronienie to dlaczego beta tak dobrze wzrastała a teraz nagle spadła?? Niepokoją mnie też te plamienia i bóle z prawej strony (teraz już troche ustały).
 
reklama
Czy ty już przypadkiem nie miałaś wątku o tym samym?

Idź do ginekologa, jeśli się niepokoisz, przecież nikt tutaj ci nie powie, czy to ciąża pozamaciczna czy nie. I odstaw duphaston, bo jak to pozamaciczna to bez sensu ją podtrzymujesz.
 
Czy ty już przypadkiem nie miałaś wątku o tym samym?

Idź do ginekologa, jeśli się niepokoisz, przecież nikt tutaj ci nie powie, czy to ciąża pozamaciczna czy nie. I odstaw duphaston, bo jak to pozamaciczna to bez sensu ją podtrzymujesz.
Miała... nigdy nie zrozumiem, czemu nie da sie kontynuować poprzedniego tematu.

@Aga0402 odstaw duphaston, skoro beta spadła. Duphaston i tak nie wychodzi w badaniu krwi. W tym momencie musisz skontrolować betę w poniedziałek i zobaczyć czy bedzie spadac, bo jakby rosla, to powinnaś podejść na IP.
 
Od 7-9 lutego miałam lekkie jasne plamienia, testy ciążowe pozytywne, beta przyrosła po 24h z 14,7 na 28,5, jednak tego dnia dostałam bardzo obfitego krwawienia i pojechałam do lekarza, który obstawiał poronienie biochemiczne. Jednak po 72h beta znowu przyrosła na 98,8, brałam w tym czasie duphaston 3x1. Beta przyrosła do 326,8. Miałam bóle po prawej stronie brzucha i kłucie prawego jajnika. Bolało mnie też prawe ramie a czytałam, że to objaw cp. Dzisiaj zrobiłam bete- spadła na 202. Cały czas w trakcie brania duphastonu miałam lekkie plamienia. Progesteron podniósł się z 8,5 na 12,5. Jeśli byłoby to poronienie to dlaczego beta tak dobrze wzrastała a teraz nagle spadła?? Niepokoją mnie też te plamienia i bóle z prawej strony (teraz już troche ustały).
Przy cp beta potrafi wzrastać i spadać.

Zrób betę za 2 dni
 
Do góry