reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża prawidłowo rozwijająca się?

Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
5
Nie wiem, co myśleć-a na wizytę muszę jeszcze poczekać. Proszę doświadczone dziewczyny o komentarz.
25-11-2019 pierwszy dzień miesiączki
9-12-2019 termin owulacji
10-12-2019 zapłodnienie
22-12-2019 test z moczu pozytywny
31-12-2019 beta 27,54 mlUml
08-01-2020 beta 155,20 mlU/ml
Na usg 31-12-2019 niewiele było widać. Czy jest szansa na powodzenie?
 
reklama
Nie wiem, co myśleć-a na wizytę muszę jeszcze poczekać. Proszę doświadczone dziewczyny o komentarz.
25-11-2019 pierwszy dzień miesiączki
9-12-2019 termin owulacji
10-12-2019 zapłodnienie
22-12-2019 test z moczu pozytywny
31-12-2019 beta 27,54 mlUml
08-01-2020 beta 155,20 mlU/ml
Na usg 31-12-2019 niewiele było widać. Czy jest szansa na powodzenie?
Nie chce mi się tego liczyć, ale moim zdaniem na oko jest chyba w granicach normy. Przyrost powiniwn być co dwa dni minimum 60% chyba, więc 02.01 powinno byc minimum gdzies koło 45, 05.01 - 70 08.01- 110. Masz generalnie niską betę, ale tak czasem jest. Ja też miałam malutką i jak szukałam w necie czy to problem, to znalazłam teorię, że z niskiej bety są chłopcy :D (u mnie się sprawdziło). Nie martw się. A ginekolog powie Ci coś więcej pewnie koło 7 tygodnia, na początku nic nie widać :)
 
reklama
Nie chce mi się tego liczyć, ale moim zdaniem na oko jest chyba w granicach normy. Przyrost powiniwn być co dwa dni minimum 60% chyba, więc 02.01 powinno byc minimum gdzies koło 45, 05.01 - 70 08.01- 110. Masz generalnie niską betę, ale tak czasem jest. Ja też miałam malutką i jak szukałam w necie czy to problem, to znalazłam teorię, że z niskiej bety są chłopcy :D (u mnie się sprawdziło). Nie martw się. A ginekolog powie Ci coś więcej pewnie koło 7 tygodnia, na początku nic nie widać :)
A u mnie byla wysoka beta i ma być chłopczyk 😃
 
Niestety w pon zaczęłam krwawić i chyba już byłam na to przygotowana, w takiej sytuacji lepiej szybciej niż oczekiwać z bólem serca. Tylko nie wiem co zrobić może któraś ma podobne doświadczenia i mi doradzi: wizytę mam dopiero w pt. Czekać mogę? Krwawię jak na okres, bolał brzuch tylko pierwszego dnia, widać że się oczyszcza, nic niepokojącego się nie dzieje. Czy mimo to iść do gina jak najszybciej?
 
Niestety w pon zaczęłam krwawić i chyba już byłam na to przygotowana, w takiej sytuacji lepiej szybciej niż oczekiwać z bólem serca. Tylko nie wiem co zrobić może któraś ma podobne doświadczenia i mi doradzi: wizytę mam dopiero w pt. Czekać mogę? Krwawię jak na okres, bolał brzuch tylko pierwszego dnia, widać że się oczyszcza, nic niepokojącego się nie dzieje. Czy mimo to iść do gina jak najszybciej?
Ja bym na Twoim miejscu poszła do gin wcześniej. Ja chodziłam z plamieniem, a potem już z krwawieniem, żeby mógł kontrolować czy wszystko w porządku.
 
Niestety w pon zaczęłam krwawić i chyba już byłam na to przygotowana, w takiej sytuacji lepiej szybciej niż oczekiwać z bólem serca. Tylko nie wiem co zrobić może któraś ma podobne doświadczenia i mi doradzi: wizytę mam dopiero w pt. Czekać mogę? Krwawię jak na okres, bolał brzuch tylko pierwszego dnia, widać że się oczyszcza, nic niepokojącego się nie dzieje. Czy mimo to iść do gina jak najszybciej?
Ja bym zaczekala, dopiero jak przestaniesz krwawic lekarz może stwierdzić czy się oczyscilas ,jeśli nic się nie dzieje, to nie ma po co leciec
 
Ja bym zaczekala, dopiero jak przestaniesz krwawic lekarz może stwierdzić czy się oczyscilas ,jeśli nic się nie dzieje, to nie ma po co leciec
No też tak właśnie myślę, chciałam się tu upewnić, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a akurat nie mogę się skontaktować ze swoją gin. Poczekam do pt jeśli nic się nie zadzieje niepokojącego. Dzięki :)
 
No też tak właśnie myślę, chciałam się tu upewnić, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a akurat nie mogę się skontaktować ze swoją gin. Poczekam do pt jeśli nic się nie zadzieje niepokojącego. Dzięki :)
Krwawienie może trochę potrwać, ale miejmy nadzieję że się samo oczyści i nie będzie konieczności zabiegu
 
Hej dziewczyny.. mam metlik w glowie wczoraj bylam na usg i prawdopodobnie bedzie lyzeczkowanie bo pusty pecherzyk ale okresu nadal brak..Wedlug miesiaczki powinnam byc w 6 tygodniu juz nie wiem co mam robić.Zobacz załącznik 1065836
Współczuję. Niestety ja też w grudniu 2018 roku miałam skrobanke, dzidzia nie rozwijała się. Ciężko mi było i wmawialam sobie że lekarz oszalał bo przecież mi takie coś nie może się zdążyć ale niestety miał rację, ja miałam ponad 8 tydzień, potem gorączka, plamienie krwią, złe samopoczucie i beta spadała coraz bardziej ale niestety sama się nie oczyscilam i dlatego skrobanka. Powodzenia i w razie czego nie zalamuj się, jak nie teraz to następnym razem się uda. Trzymaj się.
 
reklama
Do góry