reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża? słabo widoczna druga kreska

reklama
Super podejście ,a uwierz że 5 cykl starań ,to wcale nie dużo , pomyśl 24 cykle starań ha ha jak było u mnie
Niby to wiem, ale zanim zaczelam sie starac to nie myslalam ze zajscie w ciaze jest takie trudne, myslalam ze jak sie chce to jeden cykl rach ciach i juz :) slyszalam o parach ktore maja problem ale myslalam ze to nie tak liczne przypadki. Teraz wiem ile ich jest, siedze na forach i czytam ze kobiety ktorym udaje sie od razu to naprawde szczesciary :)
 
Niby to wiem, ale zanim zaczelam sie starac to nie myslalam ze zajscie w ciaze jest takie trudne, myslalam ze jak sie chce to jeden cykl rach ciach i juz :) slyszalam o parach ktore maja problem ale myslalam ze to nie tak liczne przypadki. Teraz wiem ile ich jest, siedze na forach i czytam ze kobiety ktorym udaje sie od razu to naprawde szczesciary :)
Ja też tak myślałam ,he co to za problem zajść ,aż bardzo boleśnie musiałam się przekonać ,że może zajść i się da ale utrzymać to jest wyzwanie ,pierwszy raz zaszłam w 3 cyklu starań i myślałam ,że to tak jak w filmach tescik i zaraz poród ,a tu pusty pęcherzyk zabieg łyżeczkowania , później rok i nic , zmiana lekarza ,badania leki 3 cykl ciąża ,i serduszko przestało bić ,załamka ,myślę do 3 razy sztuka i udało się obecnie 33 tydzień ;)
 
Ja też tak myślałam ,he co to za problem zajść ,aż bardzo boleśnie musiałam się przekonać ,że może zajść i się da ale utrzymać to jest wyzwanie ,pierwszy raz zaszłam w 3 cyklu starań i myślałam ,że to tak jak w filmach tescik i zaraz poród ,a tu pusty pęcherzyk zabieg łyżeczkowania , później rok i nic , zmiana lekarza ,badania leki 3 cykl ciąża ,i serduszko przestało bić ,załamka ,myślę do 3 razy sztuka i udało się obecnie 33 tydzień ;)
To przykre ze musialas tyle przejsc, ja nie wiem czy na Twoim miejscu mialabym sile i wiare zeby dalej sie starac, podziwiam i gratuluje ze w koncu sie udalo :) :) duzo zdrowka dla Ciebie i maluszka ;)
 
To przykre ze musialas tyle przejsc, ja nie wiem czy na Twoim miejscu mialabym sile i wiare zeby dalej sie starac, podziwiam i gratuluje ze w koncu sie udalo :) :) duzo zdrowka dla Ciebie i maluszka ;)
Dziękuje , wiesz ja mam 32 lata i nie mogłam się poddać ,bo jakoś nie wyobrażam sobie nie wiedzieć jak to jest mieć dziecko , i czuć to co wszyscy moi znajomi i rodzina dookoła ;) Ale prawda jest taka że gdyby ten 3 raz się nie udało ,to psychicznie już bym się nie dzwigła
 
reklama
oj tak strasznie to trudne przeżycia i trauma, ale chęć posiadania dziecka jest jeszcze silniejsza. Ja maa jedno dziecko. druga ciąża była pozamaciczna i pozbyłam się jajowodu. Mimo tego nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zacząć się starać. Tak bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko. Również nie sądziłam że zajść w ciąże i urodzić dziecko to taka trudna rzecz póki nie zaczęło mnie to dotyczyć. Znam jednak mnóstwo historii że po trudnych i traumatycznych początkach wszystko dobrze się skończyło. Także nie traćmy wiary. Musimy być silne dziewuchy. Powodzenia.
 
reklama
Do góry