reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża? słabo widoczna druga kreska

reklama
Dziewczyny tak bym chciala zeby bylo tak jak w Waszym przypadku, ale spoko, nie nakrecam sie ;) ten test byl z popoludnia a dzis dopiero 25 dc, wiec wiem ze to roznie moze byc. Zobacze co pokaze jutro z samego rana :)
 
Dziewczyny tak bym chciala zeby bylo tak jak w Waszym przypadku, ale spoko, nie nakrecam sie ;) ten test byl z popoludnia a dzis dopiero 25 dc, wiec wiem ze to roznie moze byc. Zobacze co pokaze jutro z samego rana :)
A jak długie masz cykle? Najlepiej poczekać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. Ja robiłam dzień przed, ale to tylko dlatego że zaobserwowalam że coś jest inaczej: zawsze przed @ waga szła mi w górę, bo zatrzymywala się woda, a tym razem zaczęła spadać, i taki oto miałam dziwny pierwszy objaw ciąży :p
Trzymam kciuki żeby się udało, daj znać! :)
 
Robiłaś dzisiaj rano? :)
Hej,
Tak robilam ale caly czas wyglada to tak samo, kreska nic nie sciemniala, wiec dalej sobie spokojnie czekam :) zawsze mialam regularne cykle 28-29 ale odkad zaczelam sie starac czyli od 4 miesiecy cos mi sie poprzestawialo jak na zlosc i zdarzyl sie juz 24 i 31 dniowy :/ takze teraz juz poczekam do 31 dnia z kolejnym testem, no chyba ze okres przyjdzie wczesniej, oby nie :)
 
Hej,
Tak robilam ale caly czas wyglada to tak samo, kreska nic nie sciemniala, wiec dalej sobie spokojnie czekam :) zawsze mialam regularne cykle 28-29 ale odkad zaczelam sie starac czyli od 4 miesiecy cos mi sie poprzestawialo jak na zlosc i zdarzyl sie juz 24 i 31 dniowy :/ takze teraz juz poczekam do 31 dnia z kolejnym testem, no chyba ze okres przyjdzie wczesniej, oby nie :)
To kiedy mam kibicować? :)
 
Paula, przed pierwszą ciążą tak miałam, cykle od 25 do 33 dni i test zrobiłam dopiero w 34 dc, żeby mieć pewność, że to to :D
Za to po porodzie już 28 dni z zegarkiem w ręku i w drugiej ciąży testowałam od razu w 28dc :D
 
reklama
Do góry