reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża? słabo widoczna druga kreska

Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Przepraszam jezeli był juz taki wątek nie mogłam znaleźć.
Mam pewien problem, otóż choruje na policystyczne jajniki. Lekarz powiedział mi na ostatnich badaniach, ze mam jakies 20 % szans na ciążę ( jeden jajnik cały w cystach, wogóle nie działa, drugi z kilkoma cystami) do tego mam z tego powodu straszne problemy z hormonami, zbyt duzo androstendionu przez co wypadają mi włosy. W zeszłym miesiącu podjęliśmy decyzje, ze nie ma na co czekac i zaczynamy sie starac bo mozemy nigdy sie nie doczekać. Dodam, ze ostatnio w pracy miałam gigantyczne stresy i jestem od kilku dni na l4, z czystej głupoty zrobiłam wczoraj test bo akurat przyszły z allegro, zamówilam sobie na zaś, moze sie kiedyś przydadzą. Pierwszy zrobiłam koło 11 przed południem wczoraj i co wyszło? lekko widoczna kreska - zgłupiałam, miało trwać miesiącami a nawet latami ... około 17 zrobiłam drugi - to samo. Dziś z porannego moczu znów lekko widoczna druga kreska. Możecie mi powiedzieć czy tak słabo widoczna kreska może oznaczać ciążę ? Powinnam iść na bete? nie wiem co robic ... zupełnie nie wierzyłam, ze sie uda za 1 razem ...Zobacz załącznik 950817
dodam, ze na dole wczoraj 16 po środku wczoraj 11 a na samej górze dziś rano ...
Zrób jutro rano test kreski powinny być mocniejsze
 
reklama
To już nie jest słabo widoczna kreska ;)
Daj znać, jak wynik bety!
Mojej przyjaciółce w ogóle nie dawali szans na ciążę (też PCOS) a ma zdrową dwójeczkę ;)
 
ok dziewczyny wróciłam przepraszam, ze tak długo.
Wyniki miały być wczoraj oczywiście nie było, dopiero teraz wrzucili.
Beta-HCG - 88,620mIU/ml taki wynik. Mam powtórzyć po 48h tak ? ktory to moze byc tydzień ? jezu jak sie stresuje, ze to jednak nie ciąża :(
 
ok dziewczyny wróciłam przepraszam, ze tak długo.
Wyniki miały być wczoraj oczywiście nie było, dopiero teraz wrzucili.
Beta-HCG - 88,620mIU/ml taki wynik. Mam powtórzyć po 48h tak ? ktory to moze byc tydzień ? jezu jak sie stresuje, ze to jednak nie ciąża :(
Wczesna, może 3-4 tydzień nawet. Sprawdź za 48h, powinno być minimum 66% przyrostu
 
ok dziewczyny wróciłam przepraszam, ze tak długo.
Wyniki miały być wczoraj oczywiście nie było, dopiero teraz wrzucili.
Beta-HCG - 88,620mIU/ml taki wynik. Mam powtórzyć po 48h tak ? ktory to moze byc tydzień ? jezu jak sie stresuje, ze to jednak nie ciąża :(
Myśl pozytywnie wszystko wskazuje że będzie dzidziuś:)
 
A jaką masz podaną normę z Twojego laboratorium? Ja przykładowo mam takie :
 

Załączniki

  • Screenshot_20190313_151035.jpg
    Screenshot_20190313_151035.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Do góry