reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Sarafina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2019
Postów
33
Hej dziewczyny. Muszę się poradzić bo wariuje. 2 tygodnie temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia czyli jak zwykle w dni płodne oraz w dzień owulacji. Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem. Robiłam testy ale nie wykazują nic być może za wcześnie jeszcze miesiączkę powinnam mieć dopiero za dwa dni. Na ostatnim teście pojawiła się bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska po kilku minutach. Czy to może być ciąża?
 
reklama
Najlepiej zrobić badanie bhcg z krwi. Wynik jest tego samego dnia i 2 dni przed terminem @ jeżeli jest ciąża to na pewno to pokaże. Testy odczytywane po czasie mogą być niewiarygodne, ale również może być tak, że na test jest jeszcze po prostu za szybko.
Hej dziewczyny. Muszę się poradzić bo wariuje. 2 tygodnie temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia czyli jak zwykle w dni płodne oraz w dzień owulacji. Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem. Robiłam testy ale nie wykazują nic być może za wcześnie jeszcze miesiączkę powinnam mieć dopiero za dwa dni. Na ostatnim teście pojawiła się bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska po kilku minutach. Czy to może być ciąża?
 
Testy odczytane po 5 minutach nie są wiarygodne. 2 tygodnie po stosunku oczekiwałabym raczej objawów podobnych do przedmiesiączkowych, niż już typowo ciążowych. W termin miesiączki zrób beta hcg i będziesz miała pewność.
 
Z testami różnie bywa ja robiłam pierwszy test 4 dni przed miesiączka test wyszedł z dwoma kreskami po czasie podanym na ulotce więc następny zrobiłam 3 dni później i kreska pojawiła się w wyznaczonym czasie to samo w dniu miesiączki wyszła odrazu 2 kreska . Robiac wczesniej testy nie bedac w ciazy nie wyszła mi żadna 2 kreska nawet po czasie .
 
Zrób badanie krwi bhcg albo poczekaj jeszcze te 2 dni do terminu @ i zatestuj jeszcze raz. Po ilu minutach miałaś tamten lekko pozytywny wynik? Mozesz wrzucić zdjęcie?
 
Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem
Takie objawy mogą występować i bez ciąży w tej fazie cyklu. Poczekaj na spokojnie do miesiączki i powtórz test. A jeśli będzie negatywny a miesiączka się nie pojawi to odczekaj dłużej i znów powtórz test (być może owulacja się przesunęła).
 
reklama
Hej dziewczyny. Muszę się poradzić bo wariuje. 2 tygodnie temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia czyli jak zwykle w dni płodne oraz w dzień owulacji. Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem. Robiłam testy ale nie wykazują nic być może za wcześnie jeszcze miesiączkę powinnam mieć dopiero za dwa dni. Na ostatnim teście pojawiła się bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska po kilku minutach. Czy to może być ciąża?
Właśnie zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest tam poświata drugiej kreski? Dodam że pojawiła się od razu
 

Załączniki

  • IMG_20190617_130504.jpg
    IMG_20190617_130504.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 236
reklama
Do góry