reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
4
Hej kochane. Za kilka dni mam dostać okres a dokładnie niedziela lub poniedziałek gdyz w tych dniach kończy mi się opakowanie tabletek anty otóż na początku brania tabletek kochałam się z chłopakiem i doszedł we mnie a jednocześnie wtedy miałam silną biegunkę i po wzięciu tabletki byłam w toalecie. A od wczoraj się dziwnie czuje, otóż mam dreszcze ból gardła już minął, częstomocz (1-1.5h) i uczucie parcia na mocz. Do tego rumience i pocenie chociaż jest zimno. Czasami lekkie skurcze w brzuchu i PLAMIENIE na żółto.. Czekam na odzew.
 
reklama
Rozwiązanie
Po wzięciu ost tabletki ,okres pojawia się około 3 dni później więc jeśli w niedziele bierzesz ost tabletkę , to @ będzie koło wtorku ,jeśli nie dostaniesz @ to zrób test , lub idź w poniedziałek na bete hcg i będzie pewne
Możesz mieć jakąś infekcję. Kup test ciążowy i zrób w.dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej zrób test z krwi beta hcg i będziesz miała 100% pewność.
 
Po wzięciu ost tabletki ,okres pojawia się około 3 dni później więc jeśli w niedziele bierzesz ost tabletkę , to @ będzie koło wtorku ,jeśli nie dostaniesz @ to zrób test , lub idź w poniedziałek na bete hcg i będzie pewne
 
Rozwiązanie
Do góry