reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
25 Sierpień 2019
Postów
4
Dziewczyny opisze tutaj całą sprawę więc tak 15 czerwca miałam miesiączka i skończyła się 18, 19 czerwca wspolzylam. Wyjechalam do Holandii do pracy, następna miesiączka pojawiła sie o wiele wcześniej niż powinna bo 4 lipca i trwała 5 dni. Od tego czasu miesiączka się zatrzymała, robiłam z 3 testy ciążowe wynik negatywny, 2 po dniu spodziewanej miesiaczki. Jeden wczoraj wieczorem. Czy wynik moge uznac za wiarygodny bo przeszukuje różne fora i niektóre kobitki piszą że testy mialy negatywne a poszly do gina i okazało sie ze są w 8 tyg ciąży. Co ja mam o tym wzsytkim myśleć?
 
reklama
Dziewczyny opisze tutaj całą sprawę więc tak 15 czerwca miałam miesiączka i skończyła się 18, 19 czerwca wspolzylam. Wyjechalam do Holandii do pracy, następna miesiączka pojawiła sie o wiele wcześniej niż powinna bo 4 lipca i trwała 5 dni. Od tego czasu miesiączka się zatrzymała, robiłam z 3 testy ciążowe wynik negatywny, 2 po dniu spodziewanej miesiaczki. Jeden wczoraj wieczorem. Czy wynik moge uznac za wiarygodny bo przeszukuje różne fora i niektóre kobitki piszą że testy mialy negatywne a poszly do gina i okazało sie ze są w 8 tyg ciąży. Co ja mam o tym wzsytkim myśleć?
Wiesz co miałam podobnie . Testy negatywne . Wizyta u gina rozwiała wątpliwości ciąży nie było . Miesiączka ostatnia w czerwcu a potem dopiero teraz w sierpniu. Ogólnie gin stwierdziła , że to ze stresu .
 
Wiesz co miałam podobnie . Testy negatywne . Wizyta u gina rozwiała wątpliwości ciąży nie było . Miesiączka ostatnia w czerwcu a potem dopiero teraz w sierpniu. Ogólnie gin stwierdziła , że to ze stresu .
Troszke mnie uspokoiłas, tym bardziej ze piersi mnie wql nie bolą a przy ciąży raczej by bolały prawda?
 
Rozumiem... No to pozostaje poczekać. Jak coś będzie nadal nie tak, to najlepiej jednak udać się na wizytę.
Wrócę do Polski od razu lecę na wizytę, a prosze mi jeszcze powiedzieć czy przy ciąży zawsze występują typowe dla niej objawy? Jestem młodą osobą mam dopiero 22 lata i nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać
 
reklama
Myślę ,że to nie ciąża jak sama piszesz ,wyjechałaś ,zmieniłaś klimat środowisko ,pewnie tryb życia ,więc miesiączka lubi płatać figle ,szkoda że nie możesz zrobić bety ,ona dałaby 100% pewności , a tak tylko przypuszczenia
 
Do góry