reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża?

Rozwiązania
0
Jeżeli OM miałaś 1 sierpnia to ciąża jest możliwa. Równie możliwe jest rozregulowanie cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Może owulacja Ci się przesunęła, więc na teście jeszcze nie widać.
Proponuję kupić super czuły test i zrobić go za 2-3 dni skoro nie masz możliwości iść na betę.
Jedyne co mgoe zrobić to albo czekać na okres albo poczekać jeszcze z tydzień i zrobić ponownie test. Nie mam żadnej polskiej kliniki żeby zrobić badanie z krwi. Do zapłodnienia jak mogło dojść to na początku zeszłego tygodnia więc test mi w najbliższym czasie nic nie pokaże

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Może Ci się rozregulowały cykle , ja tak miałam pierwsze 3 miesiące ,potem wróciły do normy ,domyślam się że mieszkasz za granicą? bo w Polsce beta robi się bez problemu

Fado123

Rozwiązania
2
Też tak może być tym razem. Cierpliwie czekam
Aczkolwiek ,ten metaliczny posmak w ustach ,hm jest dość jednoznaczny i raczej w ciąży się pojawia ,mam koleżankę która przy każdej ciąży ,nie musiała robić testu wystarczyło że go poczuła i wiedziała ,a jest obecnie w 5 :D zrób kolejny test z porannego moczu

Rozwiązania
0
Aczkolwiek ,ten metaliczny posmak w ustach ,hm jest dość jednoznaczny i raczej w ciąży się pojawia ,mam koleżankę która przy każdej ciąży ,nie musiała robić testu wystarczyło że go poczuła i wiedziała ,a jest obecnie w 5 :D zrób kolejny test z porannego moczu
Zdarzyło mi się to tylko raz. Robiłam w piątek i dziś ale jak coś to it ak chyba za wcześnie jak miałam późniejszą owulacje

Chrząszczyk 1

Rozwiązania
1
Ale jeszcze nie miałabyś tez objawów ciazowych.
Jedyne co mgoe zrobić to albo czekać na okres albo poczekać jeszcze z tydzień i zrobić ponownie test. Nie mam żadnej polskiej kliniki żeby zrobić badanie z krwi. Do zapłodnienia jak mogło dojść to na początku zeszłego tygodnia więc test mi w najbliższym czasie nic nie pokaże

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Nie dziwna sprawa, tylko psychika ;)
Jak kobieta pragnie zajść w ciążę, to potrafi sobie wszystko uroić, a nawet "powstrzymać" okres.
Szkoda, że nie masz laboratorium, w takim razie poszukaj jak najbardziej czułych testów i zrób za tydzień, chociaż mnie by taka niepewność wykończyła :D

Rozwiązania
0
Nie dziwna sprawa, tylko psychika ;)
Jak kobieta pragnie zajść w ciążę, to potrafi sobie wszystko uroić, a nawet "powstrzymać" okres.
Szkoda, że nie masz laboratorium, w takim razie poszukaj jak najbardziej czułych testów i zrób za tydzień, chociaż mnie by taka niepewność wykończyła :D
Może... Aczkolwiek wbardziej podchodzę do tego "jak się uda to się uda".

reklama

bleucoco

Rozwiązania
0
Kochane, czy zauważyłyście żeby na ciąże przed terminem @ piersi bolały inaczej niż zwykle? Na tydzień przed terminem moje piersi stały się bardzo bolesne i wyczuwam gulki po bokach i od wewnątrz piersi. Nawet mój niemąż jest zdziwiony i od razu zauważył, że coś jest nie tak xD Wcześniej tak nie miałam. Zastanawiam się czy można jakoś odróżnić zmiany w piersiach przed @ i te po zapłodnieniu?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry