reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
 

Załączniki

  • IMG_20191108_095535.jpg
    IMG_20191108_095535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 526
  • IMG_20191108_094939.jpg
    IMG_20191108_094939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 524
  • IMG_20191108_094912.jpg
    IMG_20191108_094912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 528
  • Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 408
reklama
reklama
No raczej to badanie się robi prywatnie. Jeszcze się nie spotkałam z tym, aby dostać skierowanie na Beta hcg
niekoniecznie. ja podczas 1 ciąży (która poronilam tydzień po teście ciążowym) udalam się Odrazu do ginekologa, wtedy nie wiedziałam że lekarz i tak nic nie zobaczy
no i nie zobaczył nic na usg, ale właśnie skierował mnie na beta hcg, aby miec jasność.
 
niekoniecznie. ja podczas 1 ciąży (która poronilam tydzień po teście ciążowym) udalam się Odrazu do ginekologa, wtedy nie wiedziałam że lekarz i tak nic nie zobaczy
no i nie zobaczył nic na usg, ale właśnie skierował mnie na beta hcg, aby miec jasność.

Ginekolog tak, ale dziewczyna pisze o lekarzu rodzinnym.
 
Właśnie idę po następny test ciążowy, aby się upewnić tymbardziej że jest to jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki. Dziękuję bardzo, upewnię się i dam znać!
 
Kosiaa, jesteś w ciąży, gratulacje! Za betę się płaci ok.40zł, nie potrzebujesz skierowania, nie musisz być na czczo, możesz jechać nawet w nocy, jeśli masz całodobowe laboratorium.
Z kolejnym testem wstrzymaj się do jutra rana - zrób go tuż po przebudzeniu, z porannego moczu.

Kuleczka, ja baaardzo rzadko widzę cienie cienia, ale u Ciebie jest druga kreska ;)
 
reklama
Do góry