reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
To nie jest test owulacyjny, żeby obie kreski musiały być tak samo intensywne, tylko ciążowy, gdzie cień kreski już zwykle oznacza ciążę ;)
Gratulacje!
 
Hej. Moje cykle są nieregularne. 29 do nawet 35 dni. W natłoku obowiązków aplikacja w telefonie przypomina mi o zbliżających się miesiączkach. W tym miesiącu najpierw zapowiedziana była na 24 grudnia jednak później wyskoczyło mi 27. Aktualnie z wyliczeń jest to 37 dzień cyklu, co jeszcze nigdy się nie zdażyło. Okresu jak nie było tak nie ma. Wstrzymuję się jeszcze ze zrobieniem testu bo jedyne co odczuwam to ból piersi i od kilku dni bóle podbrzusza coś jak przed okresem. Czy to może być ciąża?
 
Hej. Moje cykle są nieregularne. 29 do nawet 35 dni. W natłoku obowiązków aplikacja w telefonie przypomina mi o zbliżających się miesiączkach. W tym miesiącu najpierw zapowiedziana była na 24 grudnia jednak później wyskoczyło mi 27. Aktualnie z wyliczeń jest to 37 dzień cyklu, co jeszcze nigdy się nie zdażyło. Okresu jak nie było tak nie ma. Wstrzymuję się jeszcze ze zrobieniem testu bo jedyne co odczuwam to ból piersi i od kilku dni bóle podbrzusza coś jak przed okresem. Czy to może być ciąża?

Tak, to może być ciąża.
Nie, to nie może być ciąża.
Wybierz sobie odpowiedź, którą chcesz usłyszeć, bo na forum nikt z objawów nie wróży.
 
Tak, to może być ciąża.
Nie, to nie może być ciąża.
Wybierz sobie odpowiedź, którą chcesz usłyszeć, bo na forum nikt z objawów nie wróży.
Dzięki serdeczne za pomoc 🤣
Już sprawdziłam, dwie bardzo wyraźne kreski więc wszystko jasne.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191230-104102.jpg
    Screenshot_20191230-104102.jpg
    485,3 KB · Wyświetleń: 95
To nie jest test owulacyjny, żeby obie kreski musiały być tak samo intensywne, tylko ciążowy, gdzie cień kreski już zwykle oznacza ciążę ;)
Gratulacje!
Dostalam wyniki bety.. I teraz się martwię bo mam na poziomie 54 czyli teoretycznie 4 tydzień ale licząc od okresu to byłby już ponad 5 tydzień bo miesiączkę mialam 29 listopada...
Teraz jak na szpilkach do konsultacji z lekarzem
 
reklama
Dostalam wyniki bety.. I teraz się martwię bo mam na poziomie 54 czyli teoretycznie 4 tydzień ale licząc od okresu to byłby już ponad 5 tydzień bo miesiączkę mialam 29 listopada...
Teraz jak na szpilkach do konsultacji z lekarzem
Sprawdź sobie przyrost, lekarz i tak nic nie zobaczy, na tak wczesnym etapie
 
Do góry