reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

nadziejanamamew2021

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
27
Witam
Chcemy mieć z narzeczonym dziecko. Kochaliśmy się 14,20 oraz 27 czerwca. Mam nieregularne cykle więc nie mogę określić dokładnie daty dni płodnych. Ale myślę, że 20 czerwca były te dni:)
Sprawia wygląda tak, że aplikacja mój kalendarzyk wyliczyła mi okres na 7 lipca. Zawsze się spóźnia, a tym razem pojawił się 3 lipca. Skończyło się dziś po 6 dniach. ALE było bardzo skąpe, lekkie plamki. Leciało naprawdę malutko. Na dodatek całkiem bezbolesne. Może z raz mnie lekko zabolało. Zawsze nie obędzie się bez przeciwbolowych i przez pierwsze 3 dni okres jest dość obfity. 3 lipca zrobiłam test ciązowy, bo intuicja mi mówiła,zebym to zrobiła. Pojawił sie lekki cień kreski (ten cien wchodzi w barwe i nie potrzeba swiatła aby to zauwazyc) . Pytałam 3 osob,tez to widzą. 5 lipca powtórzyłam i był kontur równiez widoczny gołym okiem) . 6 lipca rano było mi niedobrze. 8 lipca ponownie troszkę mnie mdliło ,kręciło mi się w głowie i ogólnie było mi słabo. Na dodatek pojawiła się temperatura 37 stopni. Czy jest nadzieja, że to ciąża? Proszę o odpowiedź i mam nadzieję, że nie napisałam zbyt chaotycznie :) pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
kochana ja Cie doskonale rozumiem. ja poroniłam we wrześniu tamtego roku. serduszko przestało bić w 7tygodniu. zaszłam w ciążę od razu po, nawet nie dostając okresu. na środę za tydzień mam termin porodu... wiem jak ciężko jest po poronieniu. ale trzeba wierzyć, byc dobrej myśli choc to trudne niesamowicie.
Życzę Szczęśliwego rozwiązania ❤️I jeszcze raz Ci dziękuje za wsparcie
ogólnie to objawy ciąży tak szybko się nie pojawiają 😄 tak jak dziewczyny piszą idź na betę, bo to takie wróżenie z fusów. będziesz miała pewność, w większości laboratoriów wynik są tego samego dnia. potem powtórz po 48h jeśli wyjdzie pozytywna.
 
Chciałam najpierw powtórzyć test ciążowy w sobotę 11 lipca z rana,a potem kierować się na betę. Sama już nie wiem czy mam przeczucie czy nadzieję... Jeśli mogę prosić to trzymajcie kciuki 💕
 
Dziewczyny czy to ciąża ? Wariuje troszkę ....
Mam 31 lat , staramy się o drugie dziecko , oczywiście powtórzę betę w poniedziałek
 

Załączniki

  • 17885C3F-CD6F-4272-9FE0-C0B466263400.jpeg
    17885C3F-CD6F-4272-9FE0-C0B466263400.jpeg
    17,3 KB · Wyświetleń: 157
reklama
reklama
Do góry