reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Nika97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
32
Hej, w dni płodne współżyłam z mężem ale był to stosunek przerywany i kilka dni później bolał mnie brzuch jak na okres, czułam się jakaś zmęczona i co najdziwniejsze kilka dni później rano zauważyłam krew z nosa. Nie było jej dużo, ale zdziwiło mnie to gdyż nigdy nie leciała mi krew z nosa, co jakiś czas pobolewa mnie też brzuch i bolą mnie piersi. Czy to już mogą być pierwsze objawy zapłodnienia? Do okresu zostało mi kilka dni więc z testem jeszcze poczekam. Co myślicie dziewczyny? Któraś z Was może miała też takie objawy?
 
reklama
Jestem typem osoby która lubi wszystko czytać analizować. Post byl głównie skierowany do kobiet ktore były już w ciąży i mogą sie wypowiedzieć na temat objawów. Wiem że nikt nie jest w stanie mi tego potwierdzić czy to ciąża ale po co zbędne komentarze ?

Zapytałaś "Czy to już mogą być pierwsze objawy zapłodnienia?", a przecież obie doskonale wiemy, że na to pytanie nie odpowie Ci absolutnie nikt, poza ginekologiem, więc Ty napisałaś zbędny post, a ja napisałam zbędną odpowiedź :)
 
reklama
Nie uważam zeby mój post byl zbedny, wiele kobiet nie ma mozliwosci z nikim porozmawiać i wlasnie dzieki takim stronom jak te forum mogą sie czegoś dowiedzieć. Tak zadalam takie pytanie ale rowniez bylo pytanie o objawy u innych kobiet. Moze zle zinterpretowalas moj post. Na tym koncze ta dyskusje i zycze milego dnia ;)
 
Hej, w dni płodne współżyłam z mężem ale był to stosunek przerywany i kilka dni później bolał mnie brzuch jak na okres, czułam się jakaś zmęczona i co najdziwniejsze kilka dni później rano zauważyłam krew z nosa. Nie było jej dużo, ale zdziwiło mnie to gdyż nigdy nie leciała mi krew z nosa, co jakiś czas pobolewa mnie też brzuch i bolą mnie piersi. Czy to już mogą być pierwsze objawy zapłodnienia? Do okresu zostało mi kilka dni więc z testem jeszcze poczekam. Co myślicie dziewczyny? Któraś z Was może miała też takie objawy?

Moga to być pierwsze objawy ale nie musza. Są setki innych przypadłości, które mogą się tak objawiać z okresem włącznie...
 
Do góry