reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
6
Hej,10 dni temu uprawialam seks z chłopakiem w gumce, chłopak nie doszedł we mnie. Już dzień po stosunku aż do dnia dzisiejszego bardzo boli mnie podbrzusze i kłuja jajniki oraz zwiększyły mi się piersi i takze są obolale. Dodatkowo 2 dni temu ból piersi się nasilił i bardzo bola mnie w okolicy pachwin oraz na górze, sa tez znacznie powiększone i są widoczne niektóre żyłki. Okres ma wystąpić za 2 dni i występuje już u mnie niby typowy sluz jak przed okresem tzn. o żółtej barwie, gumowaty, mętny i lepki. Mimo wszystko obawiam się trochę tymi piersiami, czy to może być ciąża?
 
reklama
dzień po seksie nie można mieć objawów ciąży. To co czujesz to objawy fazy lutealnej która zawsze występuje przed okresem i trawa akurat 11-16dni i tyle mogą też trwać objawy m. in. bóle brzucha, bóle piersi, większe piersi, mdlosci, wzdęcia itp.. W każdym cyklu możesz mieć inne objawy, i nie oznacza to ciąży. Możesz jedynie ze stresu się doszukiwać rzeczy, na które wcześniej nawet nei zwracałaś uwagi, a też występowały.
Zrób test 14dni po stosunku, ale ciąża jest niemożliwa według mnie.. musiałaby wam gumką pęknąć i twój chłopak musiał by mieć wyjątkowo silne plemniki w prejakulacie... to jest szansa mniejsza niż wygranie 6 w totka...
 
Nie ma takiej opcji żebyś była w ciąży. Po pierwsze miałaś dwa "zabezpieczenia", a po drugie to jeszcze zbyt wcześnie na objawy ciąży. Pewnie po prostu zaraz dostaniesz miesiączkę i stąd te objawy.
 
Przepraszam jeśli zabrzmię chamsko, ale czasem mam wrażenie, ze niektóre forumowiczki zadające podobne pytania jak autorka tego wątku albo nigdy nie chodziły do szkoły i nie miały biologii/przyrody, albo robią sobie żart (tylko taki trochę nieśmieszny i bez sensu)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry