reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć. 2 lutego współżyłam z moim chłopakiem, z prezerwatywa i bez wytrysku. 10 lutego zauważyłam że moje piersi są większe, widać niebieskie żyłki i brodawki są ciemniejsze, bolały mnie plecy i jajniki, nie występuje również śluz. 12 lutego zrobiłam test i wyszedł negatywny. Miesiączki zaczynaja mi się 13/15 dnia miesiąca. Moim jedynym objawem miesiączki zawsze była biegunka i ból brzucha. Dzis jest 15 luty i brak jakichkolwiek objawów na miesiączkę. Rano zrobiłam test i tez wyszedł negatywny. Czy jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? Czy może miesiączka nie pojawia się przez stres? Wiem, że ból piersi też jest objawem miesiączki ale niepokoi mnie to że tak się dzieje akurat po współżyciu.
Zrób betę. Ona da Ci pewność 100 %
 
reklama
Tylko ocierał.
Dlatego pragnę przestrzec wszystkich...nie bawić się w takie coś jeśli się nie chce ciazy. Bo ocieranie w majtkach nie jest żadnym zabezpieczeniem. Mam 16 miesięcznego synka jako dowód...
Dziewczyny widzę że z formy nie wyszłyście 💪😆
 
Niepokoi mnie ciagly brak miesiaczki, a w ciąży być nie chcę

To idz do lekarza.
Jest milion różnych powodów gdzie można nie mieć okresu.
Skad my mamy wiedzieć co ci jest? Żadna z nas nie jest lekarzem, żadna z nas nie ma kryształowej kuli żeby wywróżyć. Zamiast tracic czas na pisanie o tym na forum po raz enty to spożytkuj swoją energię na załatwienie wizyty w gabinecie ginekologicznym.
 
reklama
Szanse na ciąże są zawsze wszak w prezerwatywie mogła być dziurka, przez którą mogło wysączyć się choćby pół kropli spermy, a to już zawsze sporo plemników a wraz z nimi sporo szans na potomstwo. Los bywa przekorny😉
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry