reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Wynik wskazuje na brak ciąży. Jest poniżej 2,3. Beta się nie myli. Chyba, że owulacje miałaś później to beta również wyjdzie później. Jak okres się nie pojawi to powtórz badanie. Jak wynik będzie nadal negatywny to do lekarza.
Dzięki, mam nadzieje, że jednak się myli. Owulację miałam 13 marca.
 
reklama
Dzięki, mam nadzieje, że jednak się myli. Owulację miałam 13 marca.
Beta nigdy się nie myli. Jedynie badanie może być zrobione za wcześnie. Skąd pewność, że owulacja była właśnie 13 marca? 2 tygodnie po to testy już powinny wychodzić jeżeli coś byłoby na rzeczy. Ale póki okresu nie ma to jest nadzieja.
 
Mojej koleżance wyszły 2 kreseczki 4/5 dni po spodziewanej miesiączce. Póki nie ma okresu trzeba wierzyć:)
 
Beta nigdy się nie myli. Jedynie badanie może być zrobione za wcześnie. Skąd pewność, że owulacja była właśnie 13 marca? 2 tygodnie po to testy już powinny wychodzić jeżeli coś byłoby na rzeczy. Ale póki okresu nie ma to jest nadzieja.
Według kalendarza tak wychodzi, a że mam co 28dni okres to by się mniej więcej zgadzało. Na razie czekam na okres. Jutro pewnie i tak umowie się do lekarza, bo jest długi czas oczekiwania na wizytę;)
 
Mojej koleżance wyszły 2 kreseczki 4/5 dni po spodziewanej miesiączce. Póki nie ma okresu trzeba wierzyć:)
przy pierwszych ciążach robiłam tak tydzień po spodziewanej miesiączce i zawsze wychodziły dwie kreski, więc może za szybko. Jednak tym razem pierwszy raz robiłam betę, bo stwierdziłam że jest najbardziej wiarygodna. Jednak będzie wspaniała wiadomość na święta, jeżeli jakimś cudem beta się pomyliła ;)
 
przy pierwszych ciążach robiłam tak tydzień po spodziewanej miesiączce i zawsze wychodziły dwie kreski, więc może za szybko. Jednak tym razem pierwszy raz robiłam betę, bo stwierdziłam że jest najbardziej wiarygodna. Jednak będzie wspaniała wiadomość na święta, jeżeli jakimś cudem beta się pomyliła ;)
 
reklama
Do góry