reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
6
Cześć, wiem, że jeszcze za wcześnie na jakieś objawy, ale bardzo się stresuje, gdyż to nie jest odpowiedni czas na ciąże. W sobotę uprawiałam sex z chłopakiem, wedle kalendarza był to dzień po owulacji. Miałam jednak jeszcze trochę śluzu płodnego. Nie mieliśmy zabezpieczenia gdyż była to bardzo spontaniczna sytuacja. Już wedle kalendarza powinnam mieć śluz niepłodny, jednak nadal śluz jest przezroczysty i wodnisty. Czy to może być jakiś objaw początkowy?
 
reklama
Cześć, wiem, że jeszcze za wcześnie na jakieś objawy, ale bardzo się stresuje, gdyż to nie jest odpowiedni czas na ciąże. W sobotę uprawiałam sex z chłopakiem, wedle kalendarza był to dzień po owulacji. Miałam jednak jeszcze trochę śluzu płodnego. Nie mieliśmy zabezpieczenia gdyż była to bardzo spontaniczna sytuacja. Już wedle kalendarza powinnam mieć śluz niepłodny, jednak nadal śluz jest przezroczysty i wodnisty. Czy to może być jakiś objaw początkowy?
Napewno nie zwiastuje to objawu na ciążę. Jest to za krotki czas raptem .. 2 dni 🤦‍♀️.a czy Twoje cykle są regularne? Jeśli obserwujesz u siebie nadal śluz plodny owulacja mogla się przesunąć. Spokojnie czekaj do dnia spodziewanej miesiączki.
 
Przecież to za szybko, skoro to bylo w sobotę. Nawet implantacji nie bylo. Skonczyl w tobie, czy nie ? Tak czy siak szanse zawsze sa.
nie, chłopak nie skończył we mnie ani nie było żadnego kontaktu spermy z moimi narządami płciowymi, cykle mam głównie mam regularne czasem różnią się o 3/4 dni, jednak śluz najbardziej płodny i wodnisty był u mnie w czwartek, piątek oraz po stosunku i dziś.
 
Cześć, wiem, że jeszcze za wcześnie na jakieś objawy, ale bardzo się stresuje, gdyż to nie jest odpowiedni czas na ciąże. W sobotę uprawiałam sex z chłopakiem, wedle kalendarza był to dzień po owulacji. Miałam jednak jeszcze trochę śluzu płodnego. Nie mieliśmy zabezpieczenia gdyż była to bardzo spontaniczna sytuacja. Już wedle kalendarza powinnam mieć śluz niepłodny, jednak nadal śluz jest przezroczysty i wodnisty. Czy to może być jakiś objaw początkowy?
Jeśli uprawiacie sex bez zabezpieczenia A jeszCze są to dni płodne i chłopak kończy w Tobie to szansa na ciążę jest zawsze. Jeśli nie planujesz ciąży a zdarzają Wam się " spontaniczne sytuację" radzę udać się do lekarza po tabletki antykoncepcyjne.
 
nie, chłopak nie skończył we mnie ani nie było żadnego kontaktu spermy z moimi narządami płciowymi, cykle mam głównie mam regularne czasem różnią się o 3/4 dni, jednak śluz najbardziej płodny i wodnisty był u mnie w czwartek, piątek oraz po stosunku i dziś.
Aby doszło do zapłodnienia finisz musi odbyć się w ŚRODKU. A stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji bo plemniki również mogą być w płynie preejakulacyjny( przezroczysta wydzielina przed wtryskiem)
 
reklama
nie, chłopak nie skończył we mnie ani nie było żadnego kontaktu spermy z moimi narządami płciowymi, cykle mam głównie mam regularne czasem różnią się o 3/4 dni, jednak śluz najbardziej płodny i wodnisty był u mnie w czwartek, piątek oraz po stosunku i dziś.
To ja watpie, zeby doszlo do zaplodnienia.
 
Do góry