reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
11
Cześć, spóźnia mi się okres 5 dni , a dosyć regularnie mam miesiączki, czuje delikatny ból w podbrzuszu jakieś kłucie , bardzo delikatne skurcze, bolą mnie piersi i od kilku dni wieczorami mam podwyższona temperatura ciała 37,3 i dreszcze . Zrobiłam test ciążowy ale jest negatywny . Co robić w takiej sytuacji? Dodam że byłam u lekarza jakiś czas temu i wszystkie wyniki w normie.
 
reklama
Cześć, spóźnia mi się okres 5 dni , a dosyć regularnie mam miesiączki, czuje delikatny ból w podbrzuszu jakieś kłucie , bardzo delikatne skurcze, bolą mnie piersi i od kilku dni wieczorami mam podwyższona temperatura ciała 37,3 i dreszcze . Zrobiłam test ciążowy ale jest negatywny . Co robić w takiej sytuacji? Dodam że byłam u lekarza jakiś czas temu i wszystkie wyniki w normie.
Takie objawy są typowe dla fazy lutealnej, więc nie mogą jednoznacznie wskazać ciąży. Jeśli wiesz kiedy miałaś owulację, to idź na badanie bhcg z krwi. Jeśli nie wiesz, powtórz test, poczekaj jeszcze parę dni. Jak będzie się nadal spóźniać, to zbadaj krew.
 
Zrób betę i umów się do ginekologa. Temperatury nie mierzy się wieczorem. Tylko rano, bez wstania z łóżka o tej samej godzinie w kontakcie ze śluzówka (usta, pochwa, odbyt) termometr owulacyjnym czyli z dwoma miejscami po przecinku.
 
Do góry