reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2021
Postów
1
Witam serdecznie
Za około 2 tygodnie skończę 18 lat. Z góry dziękuję za negatywne komentarze. Jestem w długim i szczęśliwym związku, zabezpieczamy się z chłopakiem ale jednak wolę wykluczyć ciążę. Okres spóźnia mi się około 2 tygodnie, bardzo często mi się spóźniała, bywał a to parę dni później a nawet tygodni, bywał też parę dni wcześniej niż się spodziewałam. Tak Ty razem spóźnia się 2 tygodnie jak wcześniej wspomniałam, poza tym nie mam raczej objawów ciąży, poza lekko powiększonym brzuchem ku dołu, w poniedziałek zauważyłam i siebie lekkie upławy w kolorze różowym, następnego dnia było ich trochę więcej i częściej w ciągu dnia i tak z żadnym kolejnym dniem było tak samo, dwa czy tam trzy razy w przeciągu tych dni zauważyłam lekko brązowe upławy. Zastanawiałem się nad krwawieniem implantacyjnym ale jak czytałam w ineternecie trwa ono do 3 dni u mnie jest to już 6 dni. I zastanawiam się czy może w tym miesiącu mam poprostu bardziej skąpą miesiączke, tym bardziej że robiłam dwa testy tydzień temu które wyszły negatywnie oraz dwa dzisiaj które też wyszły negatywnie. Tak czy siak koniecznie muszę wybrać się do ginkologa i się zbadać, zostało około 2 tygodni gdy będą mogła się wybrać ale do tego czasu będziemy się bardzo martwić.
 
reklama
Nikt niestety nie powi ci czy jesteś w ciąży. Pewność da ci zrobienie bety hcg w laboratorium (badanie krwi). Często wczesnej ciąży nie wykryje nawet test ciążowy natomiast Beta Hcg juz tak.Tak naprawdę pierwsze objawy ciąży są identyczne do objawów zbliżającej się miesiączki (ból brzucha "jak na okres", tkliwość piersi) a także moga być plamienia czy lekkie krwawienie. Jeśli masz tylko możliwość to wykonaj badanie w laboratorium na betę. Wynik powinnaś mieć w ten sam dzień.
 
Przykro mi, ale nikt tu nie ma szklanej kuli. Jeśli spóźnia Ci się 2 tygodnie to test powinien już wyjść (mi wyszedł w dzień miesiączki). Dla pewności zrób badanie Beta HCG z krwi.
 
Witam serdecznie
Za około 2 tygodnie skończę 18 lat. Z góry dziękuję za negatywne komentarze. Jestem w długim i szczęśliwym związku, zabezpieczamy się z chłopakiem ale jednak wolę wykluczyć ciążę. Okres spóźnia mi się około 2 tygodnie, bardzo często mi się spóźniała, bywał a to parę dni później a nawet tygodni, bywał też parę dni wcześniej niż się spodziewałam. Tak Ty razem spóźnia się 2 tygodnie jak wcześniej wspomniałam, poza tym nie mam raczej objawów ciąży, poza lekko powiększonym brzuchem ku dołu, w poniedziałek zauważyłam i siebie lekkie upławy w kolorze różowym, następnego dnia było ich trochę więcej i częściej w ciągu dnia i tak z żadnym kolejnym dniem było tak samo, dwa czy tam trzy razy w przeciągu tych dni zauważyłam lekko brązowe upławy. Zastanawiałem się nad krwawieniem implantacyjnym ale jak czytałam w ineternecie trwa ono do 3 dni u mnie jest to już 6 dni. I zastanawiam się czy może w tym miesiącu mam poprostu bardziej skąpą miesiączke, tym bardziej że robiłam dwa testy tydzień temu które wyszły negatywnie oraz dwa dzisiaj które też wyszły negatywnie. Tak czy siak koniecznie muszę wybrać się do ginkologa i się zbadać, zostało około 2 tygodni gdy będą mogła się wybrać ale do tego czasu będziemy się bardzo martwić.
Jeżeli spóźnia Ci się @, a wykonasz test ciążowy powinien dać Ci odpowiedź. Tylko test, bądź badanie z krwi da Ci odpowiedź. Każda ma inne objawy ciąży.. Więc to jest gdybanie..
Wykonaj test, skoro Ci się spóźnia możesz o każdej porze dnia wykonać..
 
Do góry