reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Nataliahara

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2021
Postów
15
Hejka od dwóch lat mam regularny okres co do godziny. W tym miesiącu od tygodnia mi się spóźnia. W środę zrobiłam 3 testy i nie było nic. Dziś zrobiłam jeden test i teraz proszę o radę Czy tu są dwie kreski czy ja już wariuję? Ps. Ginekolog dopiero na 20 grudnia
20211210_095546.jpg

Hejka dziś zrobiłam test kreska jest ciemniejsza niż w piątek 🥰 byłam na pobraniu krwi czekam na wyniki beta hCG
20211213_084820.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, to wygląda na ciążę, mogła się owulacja przesunąć i dlatego dopiero teraz jest pozytyw. Ginekolog jeszcze na USG nic nie zobaczy, najlepiej zrób betę dzisiaj i powtórz jeśli możesz to w niedzielę, jeśli nie to w poniedziałek, zobaczysz jak przyrasta.

Edit:byłabym zapomniała. Gratulacje 😄🌸
 
To moje testy 😅które oznaczały ciążę 😘 u Ciebie ciemniejsza :) poczekaj na lekarza na spokojnie. Pójdziesz za wcześniej i się będziesz stresować gdy lekarz nie zobaczy nic :)
IMG_20211011_062525.jpg
 
reklama
Do góry