reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Hejka od dwóch lat mam regularny okres co do godziny. W tym miesiącu od tygodnia mi się spóźnia. W środę zrobiłam 3 testy i nie było nic. Dziś zrobiłam jeden test i teraz proszę o radę Czy tu są dwie kreski czy ja już wariuję? Ps. Ginekolog dopiero na 20 grudnia
Zobacz załącznik 1345569
Moze mnie tu zlinczujecie,ale jak dla mnie to nie jest kreska testowa. Poza tym tydzień spóźnienia to krecha powinna być bordowa. Idź na betę bo ona rozwieje wątpliwości.
 
Moze mnie tu zlinczujecie,ale jak dla mnie to nie jest kreska testowa. Poza tym tydzień spóźnienia to krecha powinna być bordowa. Idź na betę bo ona rozwieje wątpliwości.
Moim zdaniem jest. Robiłam bardzo dużo pinków strumieniowych i nigdy nie pokazała mi się kreska fabryczna nawet po kilku dniach. Poza tym kreska fabryczna jest szara, a ta jest wyraźnie różowa.
Do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dpo i kreska może być taka blada, poza tym owulacja mogła się przesunąć.
Tutaj najlepiej byłoby wykonać Beta HCG
 
Moim zdaniem jest. Robiłam bardzo dużo pinków strumieniowych i nigdy nie pokazała mi się kreska fabryczna nawet po kilku dniach. Poza tym kreska fabryczna jest szara, a ta jest wyraźnie różowa.
Do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dpo i kreska może być taka blada, poza tym owulacja mogła się przesunąć.
Tutaj najlepiej byłoby wykonać Beta HCG
Tak, ja wiem jak to działa. Ale moim zdaniem kreska jest fabryczna.
 
Tak, ja wiem jak to działa. Ale moim zdaniem kreska jest fabryczna.
kreska podobna do mojej z dzisiejszego ranka, beta z krwi wyszła 13 :) Ja @ powinnam dostać w poniedziałek. Robiłam drugi test koło godziny 13 i wyszedł tak samo, więc jeśli autorka powtórzy i będzie to samo, to raczej nie przypadek 😉
 

Załączniki

  • e059de53-9bfc-44cf-9ab9-245d6a58cb0b.jpg
    e059de53-9bfc-44cf-9ab9-245d6a58cb0b.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 151
Moze mnie tu zlinczujecie,ale jak dla mnie to nie jest kreska testowa. Poza tym tydzień spóźnienia to krecha powinna być bordowa. Idź na betę bo ona rozwieje wątpliwości.
W pierwszej ciąży miałam to samo a nawet gorzej bo zrobiłam test I nie pokazał nawet kontrolnej kreski a na drugi dzień kiedy spojrzałam ponownie na test były dwie kontrolna taką ciemna a testowa bardzo blada więc dla mnie to nic nowego 🥰🤣🤣🤗
 
reklama
Co oznacza beta 25 we krwi ?

Beta hCG (podjednostki beta gonadotropiny kosmówkowej) to hormon, który jest wytwarzany po implantacji komórki jajowej w macicy. Jest wykrywalny w moczu (testy ciążowe) i we krwi. Różnica polega na tym, że w moczu, żeby wykrył go test musi być w większym stężeniu (przykładowo test pink 10), a we krwi jest szybciej wykrywany i pewniejszy (mówimy o badaniu krwi w laboratorium, nie domowym teście). Dodatkowo ważny jest jego przyrost, na początkowym etapie ciąży co 48h powinien wzrosnąć o minimum 66% - jeżeli nie rośnie, bądź spada oznacza to, że ciąża się nie rozwija prawidłowo (oczywiście mówimy o pierwszych tygodniach ciąży kiedy nie można jeszcze zrobić USG)
 
Do góry