reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Ja nie rozumiem jak osoba starająca się nie robi testu lub bety bo nie chce się zawieść ale jednocześnie doszukuje się objawów 🤷🏽‍♀️ taki sam zawód chyba będzie jak przyjdzie okres i jak wykonasz betę i będzie poniżej 5. A może wlansie będzie powyżej 5 i będziesz mogła się już cieszyć zamiast się zadręczać? Poza tym dzis 14dpo wiec wynik będzie miarodajny. Zrób chociaz test jeśli nie chcesz mieć pewnej odpowiedzi która dałaby Ci beta
Tak samo nie rozumiem, tak jakby to czy człowiek zrobi ten test czy nie miało zmienić to czy jest w ciąży czy nie 🤷‍♀️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wszystkie Panie,
Takich tematów widziałam już mnóstwo, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytania. Owulację miałam 08-09.02.22, była na pewno, potwierdzona u ginekologa. Wczoraj powinnam dostać okres, ale nic się nie dzieje. Sprawdzałam ułożenie szyjki, jest bardzo wysoko, ledwo dosięgam ją palcem, jest dość długa, twarda, a na końcu ma takie jakby "usta"? w dotyku. Pojawiła mi się też ciemna linia od pępka w dół. (na pewno jej nie było, mam bardzo jasną skórę i nigdy jej nie widziałam). Mam dziwny smak w ustach i temperaturę 36,8 na czole, 37,8 w pochwie.
Zrobiłam test o czułości 10 w poniedziałek rano, niestety nie z pierwszego moczu, a z takiego, który trzymałam cztery godziny, wyszedł negatywny.
Czy jest możliwe, że wykonałam test za szybko? Czy któraś z Pań miała podobnie, a potem okazało się, że jest w ciąży?
Dziękuję z góry za pomoc.
Powtórz test jutro rano albo idź na betę. Co do linii to ja mam bardzo, bardzo jasną karnację, a pojawiła się ona w piątym miesiącu i to bardzo delikatna - hormony za to odpowiedzialne pojawiają się później.
 
Powtórz test jutro rano albo idź na betę. Co do linii to ja mam bardzo, bardzo jasną karnację, a pojawiła się ona w piątym miesiącu i to bardzo delikatna - hormony za to odpowiedzialne pojawiają się później.
Dlatego napisałam, że tylko w zasadzie beta prawdę powie 8-)
Druga sprawa, że starając się o ciążę same sobie możemy wkręcać objawy (niestety psychika działa tak, a nie inaczej)...

Oczywiście trzymam kciuki aby to była ciąża 🙃
 
Dlatego napisałam, że tylko w zasadzie beta prawdę powie 8-)
Druga sprawa, że starając się o ciążę same sobie możemy wkręcać objawy (niestety psychika działa tak, a nie inaczej)...

Oczywiście trzymam kciuki aby to była ciąża 🙃
Nie podważam tego, też uważam że beta jest najlepszym rozwiązaniem.
Sama się starałam dłuższy czas o dziecko więc niestety wiem jak to działa 😉
 
Nie podważam tego, też uważam że beta jest najlepszym rozwiązaniem.
Sama się starałam dłuższy czas o dziecko więc niestety wiem jak to działa 😉
Mi nie starają się o ciążę zdarzało się zaliczyć ciążowe objawy... Test po tygodniu spozniania się miesiączki rozwiewał wątpliwości...

Jak pojawiła się druga kreska - wyraźna 3 dni po terminie od razu poleciałam na betę 🙃
 
Jak wyżej - Kresa pojawia się zdecydowanie później.
Mi utrzymywała się wysoką temperatura, miałam metaliczny posmak w ustach. Z uwagi na nadżerkę, nie sprawdzałam szyjki, bo potem plamiłam. Ale to, że jestem w ciąży powiedział mi tylko test, a potem beta.
 
Witam wszystkie Panie,
Takich tematów widziałam już mnóstwo, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytania. Owulację miałam 08-09.02.22, była na pewno, potwierdzona u ginekologa. Wczoraj powinnam dostać okres, ale nic się nie dzieje. Sprawdzałam ułożenie szyjki, jest bardzo wysoko, ledwo dosięgam ją palcem, jest dość długa, twarda, a na końcu ma takie jakby "usta"? w dotyku. Pojawiła mi się też ciemna linia od pępka w dół. (na pewno jej nie było, mam bardzo jasną skórę i nigdy jej nie widziałam). Mam dziwny smak w ustach i temperaturę 36,8 na czole, 37,8 w pochwie.
Zrobiłam test o czułości 10 w poniedziałek rano, niestety nie z pierwszego moczu, a z takiego, który trzymałam cztery godziny, wyszedł negatywny.
Czy jest możliwe, że wykonałam test za szybko? Czy któraś z Pań miała podobnie, a potem okazało się, że jest w ciąży?
Dziękuję z góry za pomoc.
Idź na betę. Ja miałam Linea negra bardzo szybko i bardzo długo mi się utrzymywała, chyba miesiąc po zakończeniu kp zniknęła.

Testy mogą wychodzić negatywne z różnego powodu :) beta prawdę Ci powie. Trzymam kciuki!
 
reklama
Czy sądzisz,że autorka pytania przez 4 h trzymała mocz w kubeczku po czym zrobiła z niego test? No chyba nie o to chodziło... Trzymała go w pęcherzu...

Z drugiej strony patrząc na niektóre posty nic by mnie już nie zdziwiło. Skoro pytają o ciąże przez majtki?
 
Do góry