reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

reklama
Hej czy to może być ciąża spóźnia mi się okres już 3 tygodnie robiłam test wyszedł negatywny byłam u ginekolog i pani stwierdziła że ciąża może mieć 7 tyg i 1 dzień mówiła że pęcherzyk się rozwija po złej stronie i może to być ciąża pozamaciczna albo poronienie wtórne też mówiła że to ciąża bliźniacza bo jakby dwa pęcherzyki były sama już nie wiem co mam myśleć przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki. Przesyłam zdjęcia usg.
Ale czekaj... gdzie na tym zdjęciu niby jest ta ciąża? 7tyg to juz spory pęcherzyk z zarodkiem a jak dla mnie to na zdjęciu go nie ma 🤦🏽‍♀️🤔
Albo trollujesz albo chodzisz do ortopedy zamiast do ginekologa 🤷🏽‍♀️
 
No generalnie dziwne podejście ze strony lekarki, nie jest pewna co do diagnozy, przepisuje lek zamiast zlecić jakieś badania… akurat to ma znaczenie czy to ciąża, ciąża pozamaciczna czy poronienie 🤷🏻‍♀️
 
Hej czy to może być ciąża spóźnia mi się okres już 3 tygodnie robiłam test wyszedł negatywny byłam u ginekolog i pani stwierdziła że ciąża może mieć 7 tyg i 1 dzień mówiła że pęcherzyk się rozwija po złej stronie i może to być ciąża pozamaciczna albo poronienie wtórne też mówiła że to ciąża bliźniacza bo jakby dwa pęcherzyki były sama już nie wiem co mam myśleć przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki. Przesyłam zdjęcia usg.
Wstawilas zdjęcia ze swoimi danymi jak cos
 
Najwidoczniej sa. Na zdjeciach usg jest nazwa przychodni. 2 min zajelo mi znalezienie pani ginekolog, ktora tam przyjmuje 😅
Tylko pamiętaj ze nie masz pewności że słowa przytoczone przez autorkę wogole padły z ust tego lekarza 🤷🏽‍♀️ może to być wolna interpretacja lub trolling niższych lotów 🤷🏽‍♀️
 
Najwidoczniej sa. Na zdjeciach usg jest nazwa przychodni. 2 min zajelo mi znalezienie pani ginekolog, ktora tam przyjmuje 😅
Dobra, mamy tu zdjęcia usg z danymi pacjentki i lekarza, ale nie wiemy (a ja głęboko wierze, że NIE), czy głupoty, które są tu opisane naprawdę powiedział lekarz. Ciąża 7 tygodni, ale nie widać, czy wewnątrzmaciczna czy bliźniacza i czy w ogóle a test negatywny? Błagam !!!
 
Tylko pamiętaj ze nie masz pewności że słowa przytoczone przez autorkę wogole padły z ust tego lekarza 🤷🏽‍♀️ może to być wolna interpretacja lub trolling niższych lotów 🤷🏽‍♀️

Na to zawsze warto brac poprawke. Nie oceniam pani doktor, ale zdecydowanie jest to dziwna sytuacja. Zarowno ze strony doktorskiej, jak i pacjenta. Bo jesli by mi lekarz tak mowil niezdecydowanie to nie szukalabym porady na forum, a pomocy u innego specjalist.y
 
reklama
Na to zawsze warto brac poprawke. Nie oceniam pani doktor, ale zdecydowanie jest to dziwna sytuacja. Zarowno ze strony doktorskiej, jak i pacjenta. Bo jesli by mi lekarz tak mowil niezdecydowanie to nie szukalabym porady na forum, a pomocy u innego specjalist.y
I nie wiem czy znalazłyśmy tą samą panią doktor ale jest to lekarz rodzinny (w przychodni geriatrycznej) wiec dalej mi się to nie klei...
(Źródło: google, nie mam czasu bawić się w detektywa i zagłębiać temat jak coś)
 
Do góry