reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
23 Styczeń 2023
Postów
1
Cześć dziewczyny ! Od półtorej roku około przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Madinette ,w listopadzie byliśmy na wyjeździe z partnerem i pominęłam dwie tabletki a uprawialiśmy seks bez prezerwatywy w tamtym czasie. Po 3 tygodniach wykonałam test ciążowy testeo płytkowy zakupiony przez allegro ,taki sam test wykonałam po około tygodniu od poprzedniego,oba negatywne. Dostałam również wcześniejszego krwawienia z odstawienia ,podejrzewam że od braku 7 dniowej przerwy miesiąc wcześniej ,zaraz po tym krwawieniu wystąpiło to prawidłowe krwawienie z odstawienia.Na początku stycznia wykonałam dodatkowo dwa testy pink płytkowe kupione też przez allegro,te super czułe ,oba również negatywne. Właśnie jestem podczas krwawienia z odstawienia ,co prawdopodobnie eliminuje zupełnie możliwość ciąży jednak brzuch mi się zaokrąglił i co chwilę latam do toalety jak szalona. Nie zrozumcie mnie źle nie boje się ciąży i nie jestem też nastolatka żeby panikować nadmiernie. Mamy już jednego dzidziusia jednak przechodziłam ciężka depresję przez co chodzę dalej do lekarza i nie chciałabym jak narazie ponownie być w ciąży. Czy możliwe że przez krwawienie z odstawienia dzieją się takie dziwne rzeczy jak te wizyty w toalecie co godzinę albo wzdęty brzuch ? Wykonałam na dobitkę test cyfrowy digital z apteki internetowej dr.max który też wyszedł negatywnie więc tłumaczę sobie że to nie ciąża bo nie ma jednak powodów żeby tak myśleć ale cały czas się czuje dziwnie i chyba sobie wmawiam,może któraś z was też tak miała ? Bo przecież tyle testów ciążowych czy z internetu czy nie nie mogły się mylić wszystkie 😅
 
reklama
Tak, byłabyś jedną na miliard, ktorej brzuch rośnie tak wcześnie 🙈
Nie jesteś w ciąży, testy są wiarygodne.
 
Do góry