reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Przy krótkich cyklach owulacja może wystącpić zaraz po okresie, ale autorka pytania cykle ma dłuższe więc raczej obstawiam, że owulacja nie wystąpiła u niej w 6 czy 7 dc.
Wiem kochana, dlatego „zazwyczaj” jest to niezłośliwe żeby autorka miała owulacje zaraz po okresie.

Ja akurat już dwa razy miałam tak: owulacje dostałam dwa dni po okresie 🤷‍♀️ a cykle mam dosyć długie..


Ale nie w ciąży autorko nie jesteś.
 
Nie ma szans na ciążę jak 2 tygodnie Ci do miesiączki zostało, chyba ,że nie znasz swojego kobiecego cyklu .
 
Po okresie też można zajść ja jestem tego przykładem i moje dziecko też 😄 w 10 dniu cyklu

Wyzej bylo napisane, ze jest to mozliwe przy krotkich cyklach. Nikt nie mowil, ze sie nie da. Po prostu w tym przypadku autorka ma cykle 29-34 dni i okres miala przez 4. Nie ma tu mozliwosci ciazy. Po co takie odpowiedzi bez kontekstu.
 
reklama
Do góry