reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Coś przebija ale słabo. Może wskazywać na bardzo wczesna ciaze.Zrób testy formy pink sa dobre. Jeśli coś ci przebije to idź na betę za parę dni i wtedy nie będziesz mieć złudzeń 🙃
Czytałaś wszystkie posty? Autorka pytania była dzisiaj na becie. Wynik to 298.
 
Za autorkę trzymam kciuki. Wątek skróciłam do potrzebnego minimum. Widzę, że jakieś burze przechodzą. Pytanie, czy jest szansa, żeby podchodzić do siebie nawzajem z większą życzliwością? I nie, nie potrzebuję tu waszych deklaracji. To po prostu wasza decyzja. Moje zdanie znacie :)
 
reklama
Cześć, ja z podobnym dylematem. Termin miesiączki w środę ale wczoraj wieczorem zrobiłam pinka o czułości 10 ze względy na delikatne plamienie w nocy z piątku na sobotę .dziś znów zauważyłam brązowe plamienie i tak się zastanawiam czy to nie od noszenia córci, ma 10 miesięcy. Staramy się o drugie dziecko.
 

Załączniki

  • IMG20231111230954.jpg
    IMG20231111230954.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 92
Do góry