reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Przed chwilą odebrałam
Progesteron 35,60
Beta 80.
Ręce mi się trzęsą nie wiem czy już się cieszyć czy jeszcze nie 😱
 
reklama
Jutro rano jeszcze zatestuje bo został mi ostatni test i dopiero powiem mężowi, on jest przeciw wszelkim testom przed terminem miesiączki a ten wypada dzisiaj🤭Z taki wynikiem chyba jednak nie przyjdzie,.jak myślicie? 🤔
 
Będzie na pamiątkę 😊 martwi mnie jednak nadal to plamienie, wczoraj po południu znów był mały skrzep 😔
Byle do jutra do 19 wytrzymać 🙄
 
Jutro rano jeszcze zatestuje bo został mi ostatni test i dopiero powiem mężowi, on jest przeciw wszelkim testom przed terminem miesiączki a ten wypada dzisiaj🤭Z taki wynikiem chyba jednak nie przyjdzie,.jak myślicie? 🤔
ja miałam słabe drugie kreski nawet jak miałam bete 1000 jak jutro beta ładnie przyrośnie to znak ze to ciąża prawidłowa ❤️
 
Wizytę miałam umówiona 6 tyg temu w innym celu, nałożyło się to teraz a już nie chce przekładać bo kolejna będzie za kolejne 6. W ciąży są miejsca z góry zarezerwowane i w celu potwierdzenia ciąży na USG lekarz wyznaczy mi następna za 2 lub 3 tyg.
 
reklama
Do góry