reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
1 Styczeń 2024
Postów
13
Witam,

Staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle to książkowe 28dni. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 7/12. Od razu po staraniach w trakcie owulacji z 3/4 dni po owulacji zaczęło mnie boleć podbrzusze z dużym naciskiem na dziwny ból/ciśnienie w miednicy. Ból utrzymywał się kilka dni z czego dwa dni było naprawdę ciężko aż chodzić i spać bo był to jakby dziwny lekki ból menstruacyjny a moje narządy były bardzo tkliwe. Dodam, że mój brzuch wydawał się bardzo wzdęty. Gdy większy ból/dyskomfort odszedł to doszedł ból pleców w dolnym odcinku kręgosłupa. Teraz odczuwam tylko chwilami ból kręgosłupa oraz mam bardzo tkliwe piersi. Wydaje mi się, że węch też mam bardziej wyczulony ale tego na 100% nie jestem w stanie stwierdzić. Za 3 dni mam spodziewany termin miesiączki a test strumieniowy PINK 10 mlU/ml jest negatywny. Czy istnieje taka możliwość, że jestem ciaży? Pierwszy raz stało się coś takiego z moim ciałem dlatego zaczęłam myśleć, że mogą być to wczesne objawy ciąży jednak test dalej jest negatywny. Przeczytałam na forum, że pełno kobiet widziało juz jakiś cień nawet 5 dni przed okresem a u mnie dalej nic. Dziękuję za każdą opinie ;)
 
reklama
Jeśli był seks bez zabezpieczenia w okolicach owu to jak najbardziej jest szansa że jesteś w ciąży :) jeśli chcesz , możesz iść na betę . Mi testy ciążowe zaczęły wychodzić pozytywne dopiero kilka dni po opóźnieniu miesiączki , krew jednak wyjdzie szybciej i jest ten wynik pewniejszy
 
Do góry