reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
8 Luty 2024
Postów
8
Czy to ciąża ? W poniedziałek zrobiłam test wyszła standardowo kreseczka mocna i ta druga blada. W środę powtórzyłam z innej firmy i wyszła jedna ale robiłam test przed południem. Dodam że 12 dni spóźnia mi się okres. Nie wiem już co myśleć. Gin w poniedziałek 😩
 

Załączniki

  • Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 477
reklama
Ciaza jest ale na usg moze nie byc widac jeszcze nic procz pecherzyka. Lepiej zrobic bete i progesteron i za 2 dni powtorzyc.

Jednak 12 dpo i raz jest kreska raz nie to dosc dlugo stad to badanie bety. Aby zobaczyc na czym stoisz.
To nie jest 12dpo tylko 12 dni spóźnia jej się okres.
To beta na tym etapie powinna być w tysiące, a nie ledwie widoczna kreska na teście.

Tu to tylko beta może coś pokazac, ale ja bym się nie nastawiala za bardzo.
 
reklama
Ta kreska dla mnie jest szara. Skoro test w środę wyszedł negatywny to moim zdaniem ciąży tutaj nie ma. Dobrze, że idziesz do ginekologa bo 12 dni spóźnienia to już sporo.
 
To nie jest 12dpo tylko 12 dni spóźnia jej się okres.
To beta na tym etapie powinna być w tysiące, a nie ledwie widoczna kreska na teście.

Tu to tylko beta może coś pokazac, ale ja bym się nie nastawiala za bardzo.

No tak, zle nazwalam ale o to mi chodzilo ze skoro raz jest a raz nie ma to tylko beta cos wyjasni.
 
Opcje są dwie
1. Test mógł wyjść fałszywie dodatni ( niestety tak też bywa) a ciąży nie ma.
2. Pierwszy test jest wiarygodny, a drugi miał np mniejsza czułość, mocz był zbyt rozcieńczony...

Radzilabym powtórzyć test o wyższej czułości z porannego moczu a najlepiej zrobić bhcg z krwi wtedy 100% pewności.
Mój błąd że ten drugi test robiłam przed południem a nie od rana ,a ten pierwszy jednak robiłam jak tylko wstałam.
 
To nie jest 12dpo tylko 12 dni spóźnia jej się okres.
To beta na tym etapie powinna być w tysiące, a nie ledwie widoczna kreska na teście.

Tu to tylko beta może coś pokazac, ale ja bym się nie nastawiala za bardzo.
To nie jest też powiedziane bo nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie mogło dojść do zapłodnienia. A od tego chyba zależy wtedy jak mocna kreska wychodzi. Ja z synem też miałam taką blada i się okazało że to 8 tydzień.
 
reklama
Do góry