reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
8 Luty 2024
Postów
8
Czy to ciąża ? W poniedziałek zrobiłam test wyszła standardowo kreseczka mocna i ta druga blada. W środę powtórzyłam z innej firmy i wyszła jedna ale robiłam test przed południem. Dodam że 12 dni spóźnia mi się okres. Nie wiem już co myśleć. Gin w poniedziałek 😩
 

Załączniki

  • Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 477
reklama
W żaden sposób tutaj nie obraziłam autorki pytania.
Wcale tak nie twierdzę. Zastanawiam się jednak czy dla niektórych osób sklecenie zdania, w którym nie ma niegrzecznego, a czasami wręcz chamskiego przekazu jest poza zasięgiem (żeby nie było, nie uważam, że Pani komentarz taki był). Szanujmy się ludzie. Dziewczyny przychodzą tutaj z problemami, sama niejednokrotnie też je mam. W związku z tym często stan psychiczny takich osób jest nieco zaburzony, stres jest duży. Dlatego może warto czasami przyhamować i napisać coś delikatniej. To sie naprawdę da zrobić.
 
reklama
Hej. Cykle od 28-32 dni ostatnia@ od 16-20.01 trochę krótka bo zwykle trwa 8-9 dni. Owu wychodzi między 26-30.01 dziś 24 dzień cyklu zle samopoczucie. Testy dwie ledwo widoczne kreski a beta z dziś 0.1. Czy jest jeszcze szansa że beta wzrośnie?planowana @wg kalendarzyka to 15.02 Dziękuję za odpowiedź ☺️
 
Hej. Cykle od 28-32 dni ostatnia@ od 16-20.01 trochę krótka bo zwykle trwa 8-9 dni. Owu wychodzi między 26-30.01 dziś 24 dzień cyklu zle samopoczucie. Testy dwie ledwo widoczne kreski a beta z dziś 0.1. Czy jest jeszcze szansa że beta wzrośnie?planowana @wg kalendarzyka to 15.02 Dziękuję za odpowiedź ☺️
Beta 0.1 a Ty masz dwie kreski na teście? To coś jest grubo nie tak ;)
 
reklama
Byłam dziś u lekarza, pęcherzyk jeszcze pusty, mam betę zrobić i przyjść początkiem marca, jeszcze wykrył torbiela ponad 4cm, może się wchłonie, mam nadzieję, że będzie ok:)
 
Do góry