reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

To w sumie dobry pomysł. Jeśli to dobrze rozwijająca się ciaza, to powinno już być widać coś na USG.

W teorii można mieć np. krwiaka który pękł - ale to też zagrożenie dla ciąży.

Szczerze? Tak naprawdę to ja bym nie bawiła się w betę tylko jeszcze dziś udała się na izbę przyjęć gdzie mają położnictwo/ginekologię
Nie jestem ubezpieczona, ale jak najszybciej znajdę możliwość zrobienia USG prywatnie
 
reklama
Miałam identyczna sytuacje i okazało się że to ciąża biochemiczna, zaczęło się od plamienia 2 dni i później krwawienie że skrzepami testy po 2 dniach krwawienia przestały być pozytywne, ale przyczyn takiego krwawienia może być wiele
A zrobienie testu teraz podczas krwawienia będzie mało wiarygodne prawda?
 
Zrozumiałam, że jesteś gdzieś na wyjeździe z pracy. Trochę mnie dziwi brak ubezpieczenia w takim przypadku, ale ok.
Pamiętaj tylko, że beta powinna być zbadana w tym samym laboratorium (nie wiem jak długo będziesz tam gdzie jesteś).
IP to wg mnie dobra rada, jeśli 9go powinna być miesiączka, to teoretycznie jesteś prawie w skończonym 6tc, więc usg powinno już coś pokazać.
Ubezpieczenie w ciąży jest, ale nie wiem czy ciąża nie musi być potwierdzona (warto doczytać).
W szpitalu najpewniej zrobiliby usg i badanie krwi także.
To nie jest krwawienie implantacyjne, może to być niestety poronienie, ale niekoniecznie.
Testy mogą wyjść pozytywne poza ciążą, ale to bardzo rzadkie przypadki i wiążą się z chorobami.

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
reklama
Zrozumiałam, że jesteś gdzieś na wyjeździe z pracy. Trochę mnie dziwi brak ubezpieczenia w takim przypadku, ale ok.
Pamiętaj tylko, że beta powinna być zbadana w tym samym laboratorium (nie wiem jak długo będziesz tam gdzie jesteś).
IP to wg mnie dobra rada, jeśli 9go powinna być miesiączka, to teoretycznie jesteś prawie w skończonym 6tc, więc usg powinno już coś pokazać.
Ubezpieczenie w ciąży jest, ale nie wiem czy ciąża nie musi być potwierdzona (warto doczytać).
W szpitalu najpewniej zrobiliby usg i badanie krwi także.
To nie jest krwawienie implantacyjne, może to być niestety poronienie, ale niekoniecznie.
Testy mogą wyjść pozytywne poza ciążą, ale to bardzo rzadkie przypadki i wiążą się z chorobami.

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Beta wyszła 293, jutro następna. Po tym co zobaczyłam wczoraj w łazience już straciłam nadzieję. W poniedziałek lekarz. Teraz najważniejsze poznać przyczynę. Życzę Wam dziewczyny wszystkiego dobrego, dziękuję Wam za pomoc i uważajcie na siebie.
 
Do góry